İrem Derici Üç İsimli Maxi Single’ıBir Miyizİrem Derici Üç İsimli Maxi Single’ıBir Miyiz

İrem Derici Üç İsimli Maxi Single’ı Bir Miyiz 17 Haziran’da…

İrem Derici 15 Nisan 2014’de  “Kalbimin Tek Sahibine” isimli albümü ile piyasaya çıktı ve “Kalbimin Tek Sahibine” Çıktığı andan itibaren “en çok dinlenenler” arasında yerini aldı. Halen Top listlerde bir numara olan şarkı popülerliğini yitirmedi. 15 Haziran 2014 ‘de  İrem Derici, sevenlerine Twitter hesabından “Üç” adlı maxi single albümünü yayınlayacağını duyurdu.

17 Haziranda …

Üç isimli maxi single’ından Bir Miyiz isimli parçasına klip çeken İrem Derici Bir miyiz isimli şarkısından küçük bir Teaser ‘ıda  sevenleri ile paylaştı. 17 Haziran’da Klibinin tamamı sevenleri ile paylaşılacaktır.
İrem Derici kimdir , İrem Derici hakkında, İrem Derici Kalbimin tek sahibine albümü, 

 

Kalbimin tek sahibine 

Dualar eder insan
Mutlu bir ömür için
Sen varsan her yer huzur
Huzurla yanar içim

Çok şükür bin şükür seni bana verene
Yazmasın tek günümüz sensiz kadere
Ellerimiz bir gönüllerimiz bir
Vedalar denizler engeldir sevene

Bu şarkı kalbimin tek sahibine
Ömürlük yarime gönül eşime
Bahar sensin bana gülüşün cennet
Melekler nur saçmış aşkın yüzüne

 İrem Derici Kimdir

Müziğe daha küçük yaşlarda ilgisi olan ve 4 yaşında org çalmaya başlayan sanatçı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü mezunudur. O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır.

İlk teklisini Kasım 2012’de çıkarmıştır. ” Bensiz Yapamazsın ” isimli single çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başlamıştır. Bensiz Yapamazsın’ın sözleri Özlem Küçükyılmaz, müziği ise Melih Kibar’a aittir. Ayrıca Melih Kibar’ın son bestesi olarak bilinmektedir.

Mayıs 2013’de 2.teklisi ” Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı “nı piyasaya çıkartmıştır.Sözü ve müziği Sezen Aksu ‘ya aittir. Klibi Müyap kanalında 24 milyon izlenme sayısına ulaşarak başarı sağlamıştır.

Aynı yıl Eylül ayında “İki” adlı bir maxi single çıkartmıştır. Bu maxi single’dan önce İlk klip sözü ve müziği Hüseyin Boncuk ‘a ait olan ” Sevgi Olsun Taştan Olsun ” isimli şarkıya çekilmiştir. Büyük kitle yaratan klip, Müyap kanalında 18 Milyon tıklanmıştır. Maxi single’ın 2.klibi ” Zorun Ne Sevgilim “e gelmiştir.

Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan “Neredesin Sen”i coverlamıştır.

İrem Derici’nin Klipleri NetD tarafından yayınlanmaktadır.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir