Ata Demirer Alaturka Albümünü Sevenleri ile BuluşturduAta Demirer Alaturka Albümünü Sevenleri ile Buluşturdu

Ata Demirer Fıldır Fıldır Hayriye dinle, Ata Demirer Fıldır Fıldır Hayriye izle, Ata Demirer Fıldır Fıldır Hayriye sözleri, Ata Demirer Fıldır Fıldır Hayriye , Ata Demirer Alaturka albümü.

Ata Demirer BKM imzası ile Alaturka albümünü  tanıttı.

Ünlü komedyen Ata Demirer, “Alaturka” adlı albümünü müzikseverlerle buluşturdu. BKM Müzik imzasıyla satışa çıkan albüm için önceki akşam yemek daveti verildi. “Hayat çok kısa, hayalleri gerçekleştirmek lazım. Benim de bir hayalim vardı, beni yetiştiren, üzerimde emeği olan konservatuvar hocalarıma da bir gönül borcum vardı, bu albümle hayalimi gerçekleştirdim” diyen Demirer, albümde yer alan şarkıları seslendirdi.

Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ-Zafer Çika, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Hakan Algül, Tarık Ünlüoğlu, Suzan Kardeş ve Necati Akpınar da gecede Demirer’i yalnız bırakmadı.

Bütün gece eğlenen ekip Ata Demirer’in şarkılarına eşlik etti, dans etti. “Peşrev-Osman Bey”, “Böyle Mi Esecekti” , ”Hayat Budur”, “Değmen Benim”, “Dürüyemin Güğümleri”, “Enginde Yavaş Yavaş” gibi bir çok parçayı albümünde seslendiren Ata Demirer ayrıca albümde yer alan “Fıldır Fıldır Hayriye” için bir klip hazırladı.

 

Oof off oof…
Giderken tuttu beni eğildi öptü beni
Ne vefasız yar imiş güm güm.
Ne tez unuttun beni

Altın saçlı Hayriye
Fıldır fıldır yürüye
Ağzi burni çürüye
Gel beriye beriye

Oof off oof…
Tutun uşaklar tutun
Şimdi havalanıram
Bu dere kenarına güm güm
Düşer yuvarlanıram

Altın saçlı Hayriye
Fıldır fıldır yürüye
Ağzi burni çürüye
Gel beriye beriye

Güm güm güm güm
Güm güm güm güm

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir