Parfümleri Tanıyalım: 5 Bayan Parfümü Ve İçeriğiParfümleri Tanıyalım: 5 Bayan Parfümü Ve İçeriği

Çiçek kokusu, baharat kokusu, odunsu kokular. 5 Parfüm Ve içeriğindeki güzel kokular…

Her koku farklıdır her bir koku farklı kokular ile karıştığında çok farklı kokular elde edilen harmanlar. Parfümler ve içerikleri. Çiçek, baharat, odun kimi ferah kimi sert ama iddialı. Sizleri özel yapan vazgeçilmeyen parfümleri tanıyalım….

Christian Dior-dolce-vita
Christian Dior Dolce Vita

Çiçeksi ve meyveli kokulara baharatın eşlik ettiği parfüm Christian Dior ; Dolce Vita’da tarçın, şeftali, kayısı, sandal ağacı, vanilya ve kediotu kokuları içerir.

Omnia Green Jade
Omnia Green Jade

Bvlgari, Omnia Green Jade: Yeşil mandalina, doğal kaynak suyu, latin çiçeği, armut ağacı çiçeği, beyaz şakayık, yasemin yapraklarının misk kokuları ile beyaz odunlar ve şam fıstığının eşsiz bileşenleri ile ferah kokusu ile büyüleneceksiniz…

Dkny Golden Delicious Intense
Dkny Golden Delicious Intense

Meyve ve çiçek kokularının tatlı bileşenlerinden oluşan DKNY Golden Delicious Intense‘te portakal çiçeği, sarı erik, kırmızı elma, beyaz gül, zambak, vanilya, orkide, misk, sandal ve tik ağacımdan oluşan tatlı esintiler vardır.

hugo-boss-Essence de Femme
Hugo Boss-Essence de Femme

Bitki, çiçek, odunsu kokular ile büyüleyici bir parfüm Hugo Boss, Essence de Femme Çin tarçını, frezya, mandalina, oryantal menekşe, yasemin, stefanotis ve gül harmanını içerir.

cacharel-Lou Lou
Cacharel-Lou Lou

Cacharel Lou Lou: Çiçeksi kokusu ile parfümü tamamlıyor. Lou Lou, vanilya, tütsü, sandal ağacı ve tiare çiçeği ile büyüsünü tamamlamıştır.

İlerleyen günlerde yine  farklı parfümlerin içerikleri hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz…

 ⇒ Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Edt 75ml Parfüm İçeriği İçin Tıklayın⇔

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir