Altınbaş Tek Taş Pırlanta YüzüklerAltınbaş Tektaş Pırlanta Yüzükler

Dünyaca ünlü markalardan biri olan Altınbaş birbirinden eşsiz ve şık tasarımları ile yılladır bayanların beğenisini kazanmaktadır.

Tektaş pırlanta bir yüzük hangi bayanın hoşuna gitmez ki… Her bayanın narin parmaklarını süsleyen tektaş pırlanta yüzükler Altınbaş’ın muhteşem tasarımları ile daha etkileyici.

Farklı dizaynlarla tasarlanan sizin için seçtiğimiz Altınbaş tek taş pırlanta yüzüklerden sizinlerinde  sevdiğinizin hoşuna gidecek modeller olduğuna  emin olabilirsiniz…..  Vip Hanımlar için seçtiğimiz tek taş pırlanta yüzükleri ayrıca özel günlerde eşlerine hediye olarak alacak beylerde bakmalı bence… 🙂

Bayanların en büyük tutkusu olan tektaş pırlanta yüzükleri beylerde özel günlerde ilk tercih edecekleri hediye olmalıdır. Evlilik yıldönümlerinde, doğum günlerinde,  sevgililer gününde eşlerine almak isteyen beylerde istedikleri modelleri seçmelerine yardımcı olacaktır.

Evlilik teklifi yapacak beylerde galerimizdeki modellere bir göz atmalı bence…  Gelin birbirinden şık ve göz alıcı Tektaş Pırlantalara bir göz atalım…

Altınbaş Tektaş Pırlanta Yüzük Modellerini Sayfalara Tıklayarak Görebilirsiniz…. 

Altınbaş Tektaş Pırlanta YüzüklerAltınbaş Tektaş Pırlanta Yüzükler

Sayfa: 1 2 3 4 5


Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir