Sinem Öztürk Formunu Nasıl Koruduğunu AnlattıSinem Öztürk Formunu Nasıl Koruduğunu Anlattı

Güzel oyuncu Sinem Öztürk formunun sırrını anlattı…

 

 

Ünlü oyuncu Sinem Öztürk formunu Hollywood yıldızlarının uyguladığı yöntemle koruyor. Öztürk, her gün 30 dakika trambolinde zıplayarak fit kalıyor.
Ekranların ve sinemanın başarılı oyuncusu Sinem Öztürk formunu korumak için ilginç bir yöntem uyguluyor. Evine trambolin alan güzel yıldız, sabahları 30 dakika zıplayarak formunu korumayı başarıyor.

YARIM SAATTE 500 KALORİ YAKIYOR

Bir arkadaşının tavsiyesiyle trambolin aldığını belirten Öztürk, “Evimde trambolin var. Her sabah zıplıyorum. İnanılmaz kilo verdiriyor. Çok keyifli. Hem kilo veriyorum hem de güne dinamik başlıyorum” dedi.

Düzenli sıçramanın vücuttaki kalorilerin yakılmasını sağladığını belirten Öztürk, “Yarım saat zıplamak 500 kalori yaktırıyor. Zıplarken kan dolaşımı hızlandığı için karın bölgesi başta olmak üzere bütün vücut çalışıyor” diye konuştu.

Sinem Öztürk Formunu Nasıl Koru

Heidi Klum da zıplıyor

Öz­tür­k’­ün za­yıf­la­ma yön­te­mi Holl­ywo­od yıl­dız­la­rı ara­sın­da da re­vaç­ta. Dün­ya­ca ün­lü top mo­del Hei­di Klum da, evi­nin bah­çe­sin­de her gün çocuklarıyla tram­bo­lin­de zıp­la­dı­ğı­nı ve bu sa­ye­de ki­lo ol­ma­dı­ğı­nı söy­lüyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir