Cem Yılmaz 10.000 Tuğla BağışladıCem Yılmaz 10.000 Tuğla Bağışladı

Son zamanlarda magazinsel olaylarla gündeme gelen Cem Yılmaz’dan bağış kampanyasına büyük destek…. LÖSEV tarafından yapılan, Avrupa’nın ilk onkoloji kentini tamamlamak için başlatılan kampanyada Cem Yılmaz’da yer aldı. Cem Yılmaz’dan 10.000 tuğla “Bir tuğla da sen koy” dedi.

LÖSEV’in ‘Bir tuğla da siz koyun’ kampanyasının basın tanıtımına katılan Cem Yılmaz, 10 bin tuğlayla bağış rekoru kırdı. ‘Tuğla değerleniyor diye yatırım yaptım’ esprisi yapan komedyen, herkesi güldürdü.

Kampanyada bir tuğla 10 TL satıldı. Yılmaz da 100 bin TL bağış yapmış oldu.

Yılmaz “Bir tuğladan ne olur demeyin, bir tuğla da siz koyun. Başlangıç olarak ben bu kampanyaya ve hastaneye destek oluyorum.” Kampanyadan elde edilecek gelir, lösemili çocuklar için inşa edilen tam donanımlı hastanenin yapımında kullanılacak.” dedi…

“Ben de rahatsızım”

Nebahat Çehre’nin rahatsızlığı nedeniyle orada olmadığını öğrenmesi üzerine elleriyle başını gösteren komedyen; “Ben de rahatsızlığımdan dolayı burdayım. Rahatsızlığım onkoloji branşıyla mı ilgili bilmiyorum ama geldim” diyerek güldürdü.

Cem Yılmaz, esprilerini sürdürdü: “Bir tuğla da siz koyun. Başlangıç olarak Cem kardeşinizden 10 bin tuğla. Hemen duyar gibiyim, ‘Sana ne yapar?’ diye. Zaten bana değil hastanemize bir şey yapması içindi.” Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir