Sivilceler İçin MaskelerSivilceler İçin Maskeler

Sivilceler genç kızların  ve erkeklerin sorunudur. Sivilcelerden kurtulmak için Suna Dumankaya’dan 4 sivilce maskesi…

Ergenlik döneminde ortaya çıkan ergenlik sivilceleri insanı rahatsız eder ve özgüveni azaltır. Bu sorunun azaltılabilmesi için evinizde kolayca hazırlayıp kullanabileceğiniz Suna Dumankaya’dan  sivilce maskeleri tarifleri. Aşağıdaki sivilce maskelerini kullanmanın yanında kişi kuru yemişlerden ve asitli içeceklerden de uzak durmalıdır.

1 – Birer çay kaşığı aspirin tozunu, limon suyunu ve beyaz kili karıştırıp sivilcenizin üzerine sürün ve bu maskeyi 20 dakika bekletin

2 – Bir adet orta boy soğanı pişirin ve mikserden geçirin. Ardından bir çoba kaşığı kükürtü yarım limonun suyunda eritip mikserden geçirilmiş soğanla karıştırın. Hazırladığınız bu sivilce maskesini yüzünüze uygulayın.

3 – Bir çay kaşığı kükürtü un haline getirin ve içine bir tutam reyhan otunu toz haline getirdikten sonra karıştırın. Bunların içine bir adet limonun suyunu da ilave edin ve boza kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Cildinizi temizledikten sonra bu sivilce kürünü yüzünüze serpin.

 4 – Öncelikle yüzünüzü oksijenli su kullanarak temizleyin. Daha sonra bir adet taze cevizin yeşil kabuğunun suyunu çıkarın ve bu ceviz kabuğu suyunu sivilcelerin üzerine sürün.

Cilt Sıkılaştıran Ve Beyazlatan Zerdeçal Maskesi

♥Hamilelikte Sivilce Sorunu

Gençleştiren Maya Maskesi

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir