Konuşmadan Bir Erkeği EtkileyinKonuşmadan Bir Erkeği Etkileyin

İletişimi sadece konuşarak elde edemezsiniz. Beden dili ile de karşınızdakini etkileyebilirsiniz . Beden dili ile etkilemenin yolları:

İletişim sadece konuşmak değildir. Gözler de konuşur ama gözlerinizi dikip ona kendini gözetleniyormuş gibi hissettirmeyin.
Çevrenizdekilerle sohbet ederken, ara ara ona bakarak ilgilendiğinizi ve aklınızın onda olduğunu hissettirebilirsiniz.
Göz teması en önemli adımdır ve dikkat çekmenin en kolay yoludur.
Bedeninizin de ona doğru iletişim içinde olması gerekir. Kollarınızı birleştirmeyin, ellerinizi kenetlemeyin ve sırtınızı dönmeyin.
Onunla sohbet ederken vücudunuz ona doğru dönük olsun. Hatta sohbet sırasında yavaş ve nazikçe ufak bir kol dokunuşu iyi olabilir, abartmayın elbette!
Onunla ilgili fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeyin. Konuştuğunuz konu hakkında da fikirlerinizi dürüstçe söyleyin, aynı fikirde olmasanız bile… Dürüstlük iyidir.
Onun arkadaşlarıyla iyi geçinmek önemlidir ama kendinizi sevdirmek için fazla iyi davranmak ve çevrelerinde pervane olmak, hata olur.
Arkadaş ortamına dahil olmak için, içlerinden biriyle sohbete başlamak daha iyi bir taktiktir. Sonra gittikçe gruba daha fazla sokulursun ve zamanla aralarına karışırsın.
Onunla arkadaş olmayı deneyin ancak bunu günün her saati arayıp kanka moduna çevirmek hata olur, üstelik farkında olmadan gerçekten kankalık bölümüne terfi olabilirsiniz, aman dikkat!
Arada bir adım atıp geri çekilin ve onun size bir adım atmasına izin verin.
Ancak sizi arayanın onun bilmediği bir erkek olması ve konuşurken adını söylemeniz, daha büyük bir etki yaratabilir.

Kendinize güveninizi kaybetmeyin. Kendine güvenen kadın çekicidir.
Kendinize güven ile soğukluğu birbirine karıştırmayın.
Sohbet esnasında bütün geçmişinizi ortaya dökmek samimiyet değildir. Hayatınızla ilgili sırları kendinize saklayın.
Kaç erkek arkadaşınız olduğu, onlarla neden ayrıldığınız ancak sorulduğunda özet geçilecek bir konudur. Bütün detayları anlatmayın.
Herkes kendisini güldüren insanların aynında güvende ve rahat hisseder. Onu güldürecek samimi ve zeki espriler yapabilirsiniz.
Ancak güldürmek için yarım yamalak bildiğiniz fıkraları ve soğuk esprileri kullanmayın. Onu kaçırırsınız.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir