Saç Renginizi Açmak İçin Doğal KürlerSaç Renginizi Açmak İçin Doğal Kürler

Saç renginizi açtırmak için güzellik merkezlerine gitmek yerine evde kolayca hazırlayacağınız kürlerle, hem saçınızın rengini doğal yollardan açabilir, hem de saçınıza bakım yapabilirsiniz.

Saç rengini açmak için güzellik merkezlerinde kullanılan ürünlerin saçlarınızı yıpratmasını engellemiş olmakla kalmayıp, aynı zamanda da tasarruf etmiş olursunuz. Bu sene bir güzellik salonuna gidip, saçlarınıza röfle yaptırmaktansa, evde saçlarınıza doğal ışıltı katabilirsiniz. Üstelik mutfakta  bulunan malzemelerle, hiç zaman kaybetmeden gün ışığında parıldayan saçlara sahip olabilirsiniz. Gelin bu 4 doğal  yönteme bir göz atalım…

Limon

Doğal saç rengi açıcıları arasında en çok bilinen limondur. Bir saç spreyi şişesinin dörtte birini taze sıkılmış limon suyuyla ve şişenin geri kalanını da suyla doldurun. Bu karışımı kafa deriniz ıslanmayacak kadar saçlarınıza uygulayın. 30 dakikasını dışarıda, güneş ışığında geçirerek limonlu suyu 2 saat saçınızda tutun. Derinizin kabarmasına neden olacağından limonlu su derinize temas etmişken güneş ışığına çıkmamaya gayret edin. Saçlarınızın kurumasına sebep olacağı için karışımı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra saçlarınızı kremlemeyi unutmayın.

Sayfa: 1 2


Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir