Markaların Kampanyaları:2014 İlkbahar-Yaz Sezonunu ModasıMarkaların Kampanyaları:2014 İlkbahar-Yaz Sezonunu Modası

Büyüklerin modası olur da miniklerin modası olmaz olur mu. Tabii ki onlarında bir modası var. 23 Nisan dolayısı ile markaların 23 Nisan’da çocuklar için yapmış oldukları kampanyalara göz atmaya ne dersiniz ? 23 Nisan dolayısı ile markaların düzenledikleri kampanyalar ve çocukların 2014 ilkbahar-yaz sezonunu modası ortaya çıktı.

Kızlar; çiçek desenli elbise, skinny jean, bol pantolon, baskılı tişört, puantiyeli etekler giyecek. Erkeklerde ise bermuda şort, ekose gömlek, desenli tişört, renkli koton kıyafetler, denim gömlek ve bez ayakkabılar ön planda.

LiaLea markasının kurucusu Leyla Gündemir, her yaz olduğu gibi bu sezon da canlı renklerin günlük kıyafetlerde çok tercih edileceğini belirtiyor: “Volanlı kesimler ve kabarık etekler, farklı tişörtler, annelerin dolabından sonra kızların da hayatına girdi. Bu yaz çocuk giyiminde, özellikle kızlar için rahatlık, naiflik ve kullanışlılık dikkat çekiyor. Şimdi büyümüş de küçülmüş çocuklar değil, tarzını küçük yaşta belirlemiş çocuklar göreceğiz.”

ÇOCUKLAR RAHATLAYACAK

Koton Kids tasarımcısı İrem Bür de çocuk trendlerinde bu yıl rahatlığın öne çıktığını söylüyor: “Kız çocuklar için yaz sıcaklarına uygun, rahat kıyafetler, etnik desenli, doğal nakışlı etekler, yazın vazgeçilmezi olan çiçekli rengarenk koton elbiseler, jean pantolonlar ve şortlar, renkli gömlekler ve tişörtler dikkat çekiyor. Erkek çocuklarda ise basketbol ve futbol temalı sahaların yansımalarıyla zenginleşen boksör şortları, basketbol atletleri, dökümlü eşofman altları, grafik baskılı tişörtler ve enerjik parçalar var. Ayrıca yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarda da mavinin tüm tonlarının kullanıldığı jean’ler çok tercih ediliyor.”

Markalarda yeni sezon

– Brooks Brothers’ın rahatına düşkün çocuklar için hazırladığı yaz koleksiyonunda puantiye, pötikare ve canlı çiçek desenleri ön planda. Rahat elbiseler de ilgi görüyor.

– Natural World Eco, ekolojik ayakkabılarıyla şıklık ve sağlığı bir arada sunuyor. Ayakkabıların yüzde 100 koton bazlı, doğal kauçuk tabanlı olduğu ve bitkisel boyalardan üretildiği söyleniyor.

– Daymod, tarzına özen gösteren kızlar için çok eğlenceli bir koleksiyon hazırladı. Baharın tüm renk ve desenlerini görebilirsiniz.

Sayfa: 1 2


Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir