Tike Beylerbeyi’nde Akşam Güzel Bir Akşam YemeğiTike Beylerbeyi’nde Akşam Güzel Bir Akşam Yemeği

Güzel bir akşam yemeği için nereye gidilir diye düşünüyorsanız; İstanbul’un Anadolu Yakası’nda en güzel sahil semtlerinden biri olan Beylerbeyi’nde taş yapı içerisinde ocakbaşında, aile, dost ve iş yemekleri için sıcak bir ortam sunan Tike Restaurant’a gitmeye ne dersiniz?

 

 

Tike Restaurant’ın sıcak ambiyansında, özel atmosferinde ve Tike dekoratif çizgisine sadık kalınmış farklı salonlarında yemek keyfi sizleri bekliyor.

Menülerinde ise, başlangıçlar, ara sıcaklar, ana yemek, tatlı ve sınırsız soft içecekten oluşan zengin akşam yemeğini sunan Tike Restaurantın başlangıçları, Gavurdağı Salatası, Hayırlı Salatası, Semizotu Salatası, Tulum Peyniri, Tereyağ, Yeşillik Tabağı mevcut. Ara sıcakklar da, Pastırmalı Humus, Mütebbel, İçli Köfte Kızartma, Fındık Lahmacun, Fındık Pide, Közde soğan sarımsak ve Çiğ Köfte. Ana menüsü, Çöp Şiş, Özel Tike Adana, Tavuk Külbastı, Çıtır Beyti’den oluşuyor. Ana yemekler sıra et halinde veya ortaya karışık tabak olarak servis ediliyor. Tatlısız olmaz tabii ki Dondurmalı İrmik helvası,İncir Tatlısı, Peynir Tatlısı, Yoğurt Tatlısı olan Tike Restaurant’ta tatlılar hepsinden serpme tabak olarak servis ediliyor.

Adres: Beylerbeyi İskele cad. No:19 İstanbul

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir