Vanya KuruçeşmeVanya Kuruçeşme

Ortaköy’ün en güzel noktası Kuruçeşme’de yeşillikler içinde bir kahvaltı-brunch mekânı Vanya.

Hafta sonu için keyifli bir kahvaltı planı yapıyorsanız, Kurçeşmede’de yeşillik içinde bir kahvaltı keyfi için Ortaköye’gitmeye ne dersiniz?

Hafta sonu kahvaltıları için ideal bir yer olan Vanya’da zengin kahvaltı ve brunch seçenekleri var. Nezih bir ortam eşliğinde, kentin gürültüsünden uzakta, keyifli bir İstanbul gününe başlamak için ideal bir yer.

Vanya kahvaltı ve brunvh

Zengin kahvaltı ve brunch seçenekleri, ferah ortamı ile Hafta sonu kahvaltıları için ideal bir yer olan Vanya’da, bir kahvaltı sofrasından tüm beklentilerinizi karşılayabilecek menüler mevcut. Hem de nezih bir ortam eşliğinde, kentin gürültüsünden uzakta, keyifli bir İstanbul gününe başlamak için ideal bir yer olan Vanya’da isterseniz klasik İstanbul kahvaltısı, isterseniz yöresel Vanya kahvaltısı yapabilirsiniz. Sebze közleme, yeşil salata, çılbır, cevizli çemen, ceviz reçeli, turunç reçeli ve ezine peynirinden oluşan Vanya kahvaltı tabağı. Çocuğunuzla da rahatlıkla gidebileceğiniz bir yer Vanya. Üstelik sırf çocuklar için hazırlanan haşlanmış yumurta, süt, cherry domates, cherry salatalık, meyveli yoğurt veya cornflex, zeytin, nutella veya reçelden oluşan çocuk kahvaltı tabağı da var.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir