Tipinize Göre Saç Renginiz Nasıl OlmalıTipinize Göre Saç Renginiz Nasıl Olmalı

Saç renginizi seçiminde yardımcı olacak ipuçları. Saç renginin yanında kesimde çok önemlidir. Hemen inceleyelim bakalım tipimize göre saçımız nasıl olmalı.

Esmer Bayanlar İçin Saç Renkleri

Eğer mat bir ten rengine sahip iseniz solgun veya bronz bir tene sahip iseniz sizin için en uygun saç renkleri tonları arasında siyah ve koyu kestane tonlarıdır. Kızıl sarı gibi renklerden uzak durmanız gerekmektedir.

Saç Modelleri tercihleri; Katlı kesimler asimetrik kesimler topuzlar sizler için en uygun saç modelleridir. Düz saçlardan ve çok sade saçlardan mutlaka uzak durmanız gerekir. Makyaj seçeneklerini de değerlendirirken kalıcı bronzluk arayın. Asyalı bayanlar gibi ten rengi sizin için ideal görünümdür.

Kızıl ve çilli Bayanlar İçin Saç Renkleri

Doğuştan kızıl saçlara sahip iseniz beyaz tenli çilleriniz var ise sizler için en doğru seçim canlı ve sıcak tonlar. Kızıl saçlarınız sizler için ideal. Kestane kızılı kumral bakır tonlarıyansımalı ışıltıltılar sizler için çok uygundur. Kesinlikle röfle ve gölgeden uzak durun. Küllü renkleri siyah tonları hiç bir zaman tercih etmemelisiniz.

Makyaj renginiz ise; kayısı tonları olmalı. ten rengine bej ve dore tonları uygundur. Toprak rengi ve altın rengi far kullanabilirsiniz. Akaju ve dore bej dudaklar sizleri muhteşem gösterir.

Saç modelleri tercihiniz ise Belirgin biçimler bukleli saçlar Aslan yelesi tarzları sizler için çok uygun kesimlerdendir. Düz saçlardan sizlerde kaçmalısınız.

Kumral Bayanlar İçin

Sayfa: 1 2


Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir