Oje Renkleri Ne Anlatıyor?Oje Renkleri Ne Anlatıyor?

Günlük yaşamda ve özel gecelerde kıyafetlerin şıklığını tamamlayan aksesuar ve makyajdan sonra en özel detaylardan biri de tırnaklarınız. Rengarenk tırnaklar ne anlatıyor hiç düşündünüz mü? Peki hangi renk daha cazibeli, hangi renk daha optimist ? Oje renkleri ve anlamları!

Oje renkleri ve anlamları

Kırmızı Oje
Kırmızı tutkunun, ateşin rengi olmuştur hep. Ayartıcı diye tabir edilen renklerin başını çeken kırmızı renklerin de en duygulusu. Herkesin dolabında kırmızının tonları yer alır. Özel gecelerin, günlük kombinlerin baş rolünde hep kırmızı oje vardır. Cazibeyi seven kadınlar kırmızı oje kullanıyor.

Mavi Oje
Mavi ve mavinin tonları korkusuzluğu simgeler. Bu sezon, mavinin elektrikli tonlarını, klasik tonlarını ve capcanlı tonlarını görüyoruz. Mavi ojeyi tercih eden bayanlar  genelde tek olmak isteyen özgür tiplerdir. Daha özgür olduklarını ojeleriyle yansıtmak isteyen bayanların tercihi Mavi ojedir.

kusursuz oje sürmek için

Bordo oje
Bordonun hakimiyetini vitrinlerde görüyoruz. Klasikleşmiş bordo ojeler de hemen herkesin tırnaklarında. Gücü simgeleyen bu renk, kırmızının en koyu ve elegan hali. Bu haliyle haute-couture olmamak elde değil.

Parıltılı oje
Simler, değişik şekillerdeki parıltılar tırnaklarınıza capcanlı bir hava verir. Dinamik kadınların tercihi olan parıltılar heyecan isteyenlerin vazgeçilmezi.

8 Adet Tırnak Tasarımı

Siyah oje
Her kombinle uyum sağlayan ve bazen ruh halini yansıtan bir renktir siyah. Gücü ve istikrarı simgeleyen bu rengin modası hiç bir zaman geçmez.

Altın rengi oje
Heyecan veren altın rengi, özellikle davetlerde çoğu kadının parıldamasını sağlayan bir seçenek. Bu renk aynı zamanda rekabeti simgeler, zaten tırnaklarında altın rengi hakim olan bir kadın her zaman birinci.

Nötr renkler
Tırnakları çıplakmış gibi gösteren nötr renkler tırnakları narin ve asil gösteren renkler. Pastel tonlar güvenilir olarak da anılır.

oje

Turuncu oje
Capcanlı, dinamik ve enerji dolu renk; turuncu. Turuncu ve tonları tasasız bir yaşam tarzı olanların tercihi. Onlar üstlerine hep bir renk katmak isterler.

Pembe oje
Belli belirsiz pembeler tırnaklara kibarlık katar. Bu renk, vintage tarz sevenlerin sürekli olarak kullandığı bir renk.

17-tirnak-tasarim-fikri-1 (12)

Sarı oje
Optimist insanların tercihi sarıdan yana.Sarı genel olarak güneşi ve kumu temsil eder. Kendinizi sahilde hissettiren kanarya sarısını tırnaklarda görürseniz o kişi çok mutlu demek.

Mor oje
Mor tırnakların sebebi yaratıcılık. Mor kimi zaman ağır, kimi zaman dinamik bir renk. Mavinin sakinliğini, kırmızının dinamikliğini alan mor sade ve enerjik insanlara iyi gider.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir