Makyaj İle Burnunuzu Düzleştirin

Makyaj İle Burnunuzu Düzleştirin - viphanimlar.com

Kavisli bir burnunuz var ise makyaj hilesi ile çok kolay kapatılabilir.

Burun, yüz bölgesinin en göze çarpan bölgelerinden biridir. Kemerli ve kavisli burun birçok bayanın sorunudur.

Biz de kemerli burun makyajla nasıl düzeltilir sorusunu yazımızda açıklamaya çalışacağız. Doğru uygulanacak makyaj tekniği ile kemerli burnunuzu daha sorunsuz gösterebilirsiniz.

Kemerli burun yapısına sahip birçok kadın yanlış makyaj tekniği uyguladığı için kemerli burun yapısını kapatmak yerine daha belirgin hale getirebilmektedir.

Kemerli bir burun yapısına sahipseniz bu makyaj önerilerini takip ederseniz kemerli burun yapınızı daha sorunsuz hale getirebilirsiniz.

Kemerli burun makyajla nasıl düzeltilir?

Işıltılı bir kremle burnunuzun tam üzerine dikey bir çizgi çekin ve parmağınızla hafifçe yayın.  Bu tür işlemler aydınlatıcı ışığı yansıtır ve burnunuzun daha düz görünmesini sağlar.

Kemerli burun yapısına uygun en iyi fondöten koyu renktir. Kemerin bulunduğu bölgeye koyu renk fondöten sürerek kemerli görünümü düzleştirmiş olursunuz.

Fondöten kullanmak istemeyen veya fondöten kullanmayanlar için çare pudradır. Kemerin bulunduğu bölgeden başlayarak çukur bölgeye koyu renk pudra uygulayadığınız zaman fondöten gibi düzleşecektir.

Gözlerinizi ön plana çıkaracak göz farı ve göz kalemi kullanabilirsiniz. Sonra dolgunlaştırıcı maskara ile kirpiklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Kalın ve parlak dudaklar da burnunuzun küçük görünmenizi sağlamaktadır.

Makyaj ile ilgili tavsiye yazılar… 

Primer Nedir Ve Nasıl Uygulanır

Kapatıcılar Hakkında Bilmediklerimiz

Makyaj Uzmanlarından Makyaj Yapma Taktikleri

Kusursuz Göz Makyajı İçin Maskara Nasıl Kullanılmalı

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir