Erkekler Ve Kadınlar Neden Kavga EderlerKadın Ve Erkek Neden Kavga Eder

Erkekler ve kadınlar neden kavga eder? Kavga sebepleri nelerdir?

Erkeklerin ve kadınların çoğunlukla kavga  sebepleri nelerdir? 7 Maddede erkek ve kadın arasında çıkan kavgaların sebepleri…

1- İlk neden tabi ki aldatma geliyor. Bu her iki taraf için şiddetli bir kavgayı tetikleyecek en önemli öğelerin başında gelir.

2-Eşinizi ya da sevgilinizi dikkatle dinlemiyorsanız. Karşı taraf ona saygı duymadığınız düşüncesine kapılabilir. Bu da sert bir kavgaya neden olacaktır.

3- İster inanın ister inanmayın, çiftler televizyon yüzünden oldukça fazla kavga ediyorlar. Bir an önce ortak televizyon programları bulmaya bakın.

4- Çocuk büyütürken en önemli şey anne ve babanın uyum içerisinde olmasıdır. Bu durum farklı olursa büyük bir problem var demektir. Nasıl mı? Anne bir konuda çocuğun destekçisi iken baba tam tersini düşünüyorsa, bu çiftler arasında soruna neden olacaktır.

5-Duygular ilişkiye yön verir, kimi zaman ise bütün okları tersi yönüne çevirebilir. Sinirli olduğunuz günlerde, çok daha dikkatli davranmak gerekir.

Kadın ve erkek kavgası

6- Boş zamanlarda, eşiniz ya da sevgiliniz yerine arkadaşlarınızı tercih etmek gibi bir hataya düşmeyin. Ortak zaman geçirmek en iyisi olacaktır.

7- Zirvede ise “para” yer alıyor. Bir ilişkide “para” unsuru devreye girdiyse, sonuç hep kötü olur.

Bu makalelerde ilginizi çekebilir….

Mutlu Bir Evlilik İçin 10 Altın Kural
İlişkilerde Kıskançlık
Aldatan Erkeği Ele Veren 10 İpucu
Eşiniz Sizi Seviyor Mu Sevmiyor Mu

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir