Gecenin Kanunu – Live by Night
Dennis Lehan aynı adlı suç romanından beyaz perdeye uyarlanan Gecenin Kanunu – Live by Night 3 Şubat’ta vizyona girecek.

 

ABD yapımı filmin başrollerini Ben Affleck, Zoe Saldana, Elle Fanning, Sienna Miller , Brendan Gleeson, Scott Eastwood, Chris Cooper paylaşıyor.

Filmin yapımcıları arasında ise Jennifer Davisson Killoran ve Affleck ile birlikte Leonardo DiCaprio da yer alıyor.


Gerilim, aksiyon, polisiye tarzı filmin yönetmenliğini Ben Affleck üstleniyor. 128 dakika süren filmin konusu ise;

Amerika Birleşik Devletleri’nde alkolün yasak olduğu 1920’lilerin suç gezen Boston kentinde Joe Coughlin (Ben Affleck) adında bir adam nam salmıştır.
Joe Coughlin Boston’da önde gelen bir polis şefinin en küçük oğludur. Babasının tersine hayatını olabildiğince dolu yaşamak için kanunları çiğnemekten korkmayan Joe Coughlin kendisine kötü şöhreti gangster yaşamını seçer.
Joe gangster olmanın ününü ve ganimetlerini sevmektedir fakat ‘karanlık taraftaki’ hayatın da ödenmesi gereken bir bedeli vardır. Üstelik Joe’nun babası şehir polisidir.
Florida’ya taşındıktan sonra suç dünyasında hızla yükselen genç adam, sürekli ölüm tehdidini hissetmeye başlayacak, ama güçlü bir mafya babasının kız arkadaşını elinden almak da dahil olmak üzere tehlikeli işlere bulaşmaktan geri durmayacaktır.

Gecenin Kanunu Fragmanı:Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir