Burcunuza Göre Hangi Parfümü Seçmelisiniz?
Uzmanlar kişilerin karakteri ve davranışlarını belirleyen burçların, parfüm seçiminde de etkili olduğunu söylüyor. Burçlara göre beğenilen parfümler de değişiyor. Burçlara göre beğenilen parfümler de değişiyor. Uzmanlar, parfüm seçmekte zorlanan kişilere burçlarına göre parfüm seçmesini öneriyor.

Her burcun kendine has özellikleri var. Kıyafet, makyaj, saç, aksesuar ürünleriyle burçların enerjileri yansıtılıyor.

İşte Burcunuza Uygun Parfüm Önerileri!

Kitleleri peşinden sürükleyen Koç kadını

Cesur, dinamik ve lider bir yapıya sahip koç kadınları, kendi haklarını ve sevdiklerinin haklarını savunmak için her şeyi göze almaya hazırdır. Maceraperest ruhu ve içindeki tükenmek bitmeyen enerjisiyle çevrelerinde dikkat çekerler. Uzmanlar, koç kadınlarına değerli olduğunu hissetirecek bir koku olan Versace Bright Crystal’ı öneriyor.

Venüsün feminen Boğa Kadını

Yetenekli, kendilerine ait öz değerleri ve inançları olan boğa kadınları fikir ve alışkanlıklarına sahip çıkarlar. Venüs tarafından yönetildikleri için feminen ve romantik kokular onlara uygundur. Uzmanlar, boğa kadınına feminen tavırlarına uygun Gucci Flora’yı tavsiye ediyor.

Hayata enerji katan İkizler Kadını

Yaratıcı, hayal gücü kuvvetli ve esprili ikizler kadınları, konuşmayı seven, iletişim yönü güçlü kadınlardır. Farklılıklardan hoşlanırlar ve birbirinden değişik kokuları denemekten çekinmezler. Uzmanlar, cana yakın ikizler kadınının parıldayan karakterine uygun DKNY Golden Delicious’ı öneriyor.

Felsefesi dinginlik olan Yengeç Kadını

Hassas ve duygusal olan yengeç kadınları, evcimen yapısıyla ve uysallığıyla dikkat çekerler. Ev yaşantısına önem veren yengeç kadını her yerde kendini rahat hissetmek ister. Uzmanlar, tıpkı yengeç kadını gibi karmaşık olmayan, ahenkli bir koku olan Pure DKNY’i yengeç kadınlarına tavsiye ediyor.

Özgüvenini güneşten alan Aslan Kadını

Sanatçı ruhlu aslan kadınları yeteneklere değer verirler. Hayatlarında net çizgileri vardır ve ilişkilerinde sadakata oldukça önem verirler. Keskin kokuların aslan kadınına yakışacağını düşünen uzmanlar, egzotik bir koku olan Escada Incredible Me’nin aslan kadınına yakışacağını düşünüyor.

Yaşam analisti Başak Kadını

Detaylara önem veren başak kadınları hayatın her alanında titiz ve planlı olmayı severler. Planlı yaşamaya özen gösterir, hayatlarındaki çoğu kişiye ve alışkanlıklarına sadıktırlar. Değişikliği pek sevmeyen başak kadınları için uzmanlar, huzur veren bir koku olan Calvin Klein Eternity’i öneriyor.

Zodyak’ın modern kadını Terazi Kadını

Sakin kişilikleriyle çevresindekilere huzur veren bu kadınlar büyüleyici bir doğallığa sahiptir. Sosyalleşmeyi, yeni dostluklar kurmayı oldukça severler.Onları tamamlayacak kokular baharatlı ve egzotik kokular olabilir. Uzmanlar, kendinden emin ve tutkulu terazi kadınlarına Giorgio Armani Idole’ü öneriyor.

Hayata tutkuyla sarılan Akrep Kadını

Biraz gizemli ve dramatik olan bu kadınlar zerafetiyle dikkat çekerler. Zaman zaman hayata bakış açıları karamsardır. Akrep kadınları duygusaldır ve çevresindekilerin hiç ummadığı konularda bile tutkulu bir tavıra sahiptir. Bu nedenle uzmanlar  tıpkı akrep kadını gibi romantik esintilere sahip olan Ralph Lauren Romance’i öneriyor.

Entellektüel Yay Kadını

Özgürlüğüne düşkün yay kadınları hayata entellektüel bir bakış açısıyla bakarlar. Gezmeyi, yeni kültürler tanımaya açıktır ve değişik olan her şey onların ilgisini çekmeye yeter. Enerjileri ve iyimser ruhlarından dolayı Paco Rabanne Ultraviolet bir yay kadınına yakışacaktır.

İş yaşamının başarılı kadını Oğlak Kadını

Son derece sorumluluk sahibi ve güvenilir olan oğlak kadınları, hedeflerine ulaşmak için çalışır. Adeta onlara verilen her görevi yerine getiren görev insanıdır. Uzmanlar, iyi bir iş kadını profili çizen oğlak kadınlarının işlerinde her daim gıpta edilecek kişiler olduğunu belirterek onlara Gucci Envy Me’yi öneriyor.

Hayatın her alanında Kova Kadını

Kova kadınları, inatçı, deneysel, sıra dışı ve farklılıkları seven insanlardır. Genellikle çeşitli ortamlarda, farklı insanlarla iletişim içinde olurlar. Yenilikçi, doğal, çiçeksi ve sıcak kokuları tercih edebilirler. Uzmanlar, kova kadınlarına farklılık katacak Burberry Touch’ı tavsiye ediyor.

Sezgileriyle hareket eden Balık Kadını

Zodyak’ın en çekingen, naif kadınları olan balıklar, yaşam enerjilerini tıpkı balıklar gib sudan alırlar. Suyun berraklığı ve saflığı balık kadınlarının ruhlarına yansır. Anaçlıklarıyla etrafına sevgi saçan balık kadınına en uygun kokular genellikle çiçek kokularıdır. Uzmanlar balık kadınlarına öz güven sağlayacak olan Estee Lauder Pleasures Intense’i öneriyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir