Burçlar Ve AnnelerBurçlar Ve Anneler

Burcunuz nasıl bir anne olduğunuzu/ olacağınızı ele veriyor. İşte burçlara göre annelerin özellikleri…

 

Koç: Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve “masalcı” bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister; ama öfkesini de çabuk unutur.

Boğa: Çocukları büyüdükçe biraz “tatlı sert” olsa da bu anneler şefkâtli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.

İkizler: Çocuklarını çok sevmesine rağmen, onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

Yengeç: Fedâkâr bir anne, çocukları için kabuğundan çıkıp güvenilir bir sığınaktır. Bu da, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir.

Aslan: Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.

Başak: Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar, O’na güvenir ve sevildiğini bilir.

Terazi: Onun için çocukları, eşinden sonra gelir. Ama çok sevecen ve şefkâtli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar, eşini dinlemezse öfkelenir.

Akrep: Çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. Ama onların kusurlarını da görmez.

Yay: Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi, dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

Oğlak: Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir; ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar özgürlükleri için mücâdele ettiğinde gerginlik olabilir.

Kova: Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.

Balık: Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir