Ege Yemekleri Holiday Inn İstanbul City Naar Restoran’daEge Yemekleri Holiday Inn İstanbul City Naar Restoran’da

İstanbul’da Ege yemeklerine hasret kalanlar için , radika otundan çipes otuna, kabak çiçeği dolmasından turp otu salatasına kadar birbirinden özel lezzetler yer alıyor. Naar Restoran’ın huzurlu atmosferinde zeytinyağlı enginar ve hardal otunun tadına bakarken kendinizi Ege sahillerinde hissedeceksiniz.

Holiday Inn İstanbul City, Naar Restoran’ın keyifli ve huzurlu atmosferinde 25’ten fazla kahvaltı çeşidiyle, misafirleri için kelimenin tam anlamıyla bir ziyafet sunuyor. Unutulmayacak lezzetler eşliğinde kahvaltı yapmanın zevkine varmak için, Mart ayından itibaren hafta sonları saat 10.00 ile 14.00 arasında Naar Restoran’a uğramak yeterli olacak.

holiday in city Naar restoran

Rüya şehir İstanbul’un tam kalbi Topkapı surlarında konumlanmış 5 yıldızlı Holiday Inn Istanbul City, mükemmel hizmetiyle müşterilerini büyülüyor. Tarihi ve doğal güzellikleri ile Asya ve Avrupa’nın birleştiği yerde surların içinde korunmuş büyük bir miras olan şehrin kalbindeki otel sıcak bir gülümseme ile servis edilen mükemmel bir kahvaltı için en ideal mekan.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir