Bergüzar Korel Formunu Nasıl Koruyor?Bergüzar Korel Formunu Nasıl Koruyor?

Karadayı dizisinin güzel oyuncusu Bergüzar Korel her daim nasıl fit kalıyor?

Bergüzar Korel sanat dünyasının her daim formda olan ünlüleri arasında başı çekiyor. Ünlü oyuncu, fit kalabilmek için futbolcuların hız ve çeviklik kazanmak adına kullandığı merdivenle çalışıyor.

Bergüzar Korel için spor bir yaşam tarzı. Yaz aylarında çıktığı tatillerde bile spor hocasını yanından ayırmayan Korel, kondisyonunu ve hızını artırmak için tıpkı bir futbolcu gibi çalışıyor.Ünlü oyuncu, dizi çekimlerinden arta kalan zamanlarında ‘ladder training’ yaparak form tutuyor. Futbol antrenmanlarında kullanılan, çeviklik ve hız merdiveni olarak bilinen aletle çalışan Korel, bir yandan da günlük koşularına devam ediyor.

Günde 6 kilometre yürüyen Bergüzar Korel, ağırlık çalışması da yapıyor. Sporun yanı sıra, sağlıklı beslenmeye de önem verdiğini söyleyen ünlü oyuncu, organik gıdaları tercih ediyor.

ALKALİ SU İÇİYOR

Organik pazardan alışveriş yaptığını belirten Bergüzar Korel, “Sebze ve meyveyi kesinlikle marketten almam. Su konusunda da çok temkinliyim. Plastik şişe ve damacana su kullanmam. Evimde arıtma sistemi var. Alkali su içiyorum” dedi.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir