Engin Akyürek Ölene Kadar İle Ekranlara DöndüEngin Akyürek'in Yeni Dizisi - Ölene KadarYakışıklı ve başarılı oyuncu Engin Akyürek uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara döndü. Yapımını  Tims Productions’un üstlendiği dizide Engin Akyürek, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken işlemediği bir suç için kendini hapiste bulan ve  müebbete mahkum olmuş aşık bir genci canlandırıyor.

Yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yönetmenliğini Umur Turagay üstleniyor.

Senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı Ölene Kadar dizisinde Engin Akyürek‘in partneri ise  güzel ve başarılı oyuncu Fahriye Evcen.

Başrollerini Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in paylaşacakları Ölene Kadar, aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikâyelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Ölene Kadar  12 Ocak Perşembe akşamı Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

https://www.youtube.com/watch?v=FDBJ1b4Yt5o

Dizide, Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak.

https://www.youtube.com/watch?v=T-lsKYcJmq8

Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat “Selvi” olarak seyirciyle buluşacak.

https://www.youtube.com/watch?v=y2k79j1NMlM

İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan’ı müebbetten kurtaran, Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Merakla beklenen “Ölene Kadar”ın oyuncu kadrosunda Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in yanı sıra Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan, Tansu Biçer, Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter, Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz gibi önemli isimler  rol alıyor.

Perşembe akşamları yayınlanacak dizinin rakipleri Cesur ve Güzel ile Vatanım Sensin olacak.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir