2014 Bahar Modasından2014 Bahar Modasından

Bahar geliyor. Tasarımcıların bahar trendleri podyumlarda yerini aldı İşte 2014 bahar modasının 6 Trendi:

2014 bahar trendleri

1. Hoş Pasteller 

Yeni koleksiyonlarda gökkuşağının yumuşak pastel tonları hüküm sürüyor. Sizi en canlı gösteren renkle kombinlenip heyecan verici bir görüntü yaratması, pastelin en güzel yanlarından biri. Nane yeşili ve kısa şortlu bir takımdan, lila rengi seksi bir işkadını giysisine veya bebek mavisi spor bir giyime… Sizi memnun edecek pasteller, gökyüzü ile sınırlı ancak.

2. Köşeli, Kısa Kesim Ceketler 

Belki gardrobunuzda bulunan “motorcu ceketi” tipindeki kısa ceketler işe yarayacaktır ama farklı kısa ceketleri de denemenizi öneriyoruz. Bu köşeli kesime sahip, bol desenli ceketleri, bir kumaş pantolon, işyerine giydiğiniz bir etek, hatta bir kot ile kolayca kombinleyebilirsiniz.

3. Kontrast Yaka ve Düğmeler 

Bu canlı, ilham verici kumaş gömlekler, contrast renk veya desenli yakaları ve manşetleriyle oldukça hoş. Bunu soğuk ve hafif bir makyajla da bütünleyebilirsiniz. Bu gömlekler, günlük ofis kıyafetinizin dışına dikkat çekmeden çıkmanızı da sağlayacak. Tabii, düğmeleri iliklemeyi unutmamanız şartıyla…

4. Bol Kesim Pantolonlar 

Rahat giyimi ve ultra şıklığı ile bu dalgalı pantolonlar, ilkbahar podyumlarında büyük sükse yapıyor. Size, sadece uzun boylu mankenlere uygun gibi mi görünüyor? Değil… Sade gözalıcılığı ve yüksek beli ile yapınızı da uzun gösterecek.

5. Klas Bomber Ceketler 

Cesur renkli desenleri, kaliteli kumaşları, klas sportif detayları ile bu ceketler, ilkbahara girerken yerlerini alıyor. Motorcu ceketlerini çağrıştıran çok yönlü tasarımlarıyla farklı ruhlara seslenirken, bir elbise veya atletik bir şıklığa da uyum gösteriyor.

6- Uzun çoraplar ve topuklu ayakkabılar

Özellikle mini eteklerle tercih edebileceğiniz dizüstü veya kısa çoraplar hem seksi hem de tarz bir görünüm yaratıyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir