Bebeği İçin Saçını BoyatmıyorBebeği İçin Saçını Boyatmıyor

Oyuncu Bade İşçil, geçtiğimiz mayıs ayında evlendiği Malkoç Sualp ile bebek bekliyor. İlk çocuğunu doğuracak olan Bade İşçil büyük heyecan yaşıyor. “Bebeğimin sağlığı için her türlü kimyasaldan uzak duruyorum” diyen Bade İşçil saçlarını boyatmayacağını da açıkladı.

Hamileliğinin ilk aylarını yaşayan ve nazar değeceği korkusuyla, kaç aylık olduğunu söylemeyen Bade İşçil annelik heyecanı yaşıyor. Kuaförüne giderken, Etiler’de görüntülenen Bade İşçil dikkatli davrandığnı söyledi.

Kuaföre girerken görüntülenen Bade İşçil, “Kuaföre sadece manikür ve pedikür için geldim. Hamile olduğum için saçlarımı  doğuma kadar boyatmayacağım. Bitkisel boya bile olsa fark etmez. Bu konuda kuaförüm de beni destekliyor. Hamileliğim boyunca bebeğe zarar verebilecek her türlü kimyasaldan kaçınacağım” şeklinde konuştu.
Sarı saçları ile görmeye alıştığımız Bade İşçil’in şimdiden saç dipleri çıkmış görünüyordu ve bundan sonraki hali büyük merak konusu…

“BİR KIZ BİR ERKEK İSTİYORUM”

Yakın zamanda doğum yapan Demet Akalın’ı tebrik ettiğini belirten Bade İşçil çocuk sahibi olmanın çok güzel bişey olduğunu belirtti. Bade İşçil iki çocuk istediğini söyledi ve “Ben bir kız, bir erkek büyüdüğüm için aynen öyle olmasını isterim” şeklinde konuştu.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir