İkimizin Yerine Ekim’de Vizyondaİkimizin Yerine

Nejat İşler Ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı romantik film “İkimizin Yerine” 21 Ekim’de sinemalarda…

Nejat İşler’i uzun zaman sonra sinema filminde rol alması hayranlarını sevindirdi.

Nejat İşler

Yapımcılığını Taff Pictures, yönetmenliğini Umur Turagay‘ın üstlendiği başrollerinde Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı filmde başarılı oyuncular Taner Birsel, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven ve Merve Çağıran yer almaktadır.

Mudanya’dan İstanbul’a uzanan hikayesiyle ve etkileyici kadrosuyla yılın en iddialı projelerinden “İkimizin Yerine” bizi bir arada tutan aile bağlarının, dostlukların, sırların ve yalanların içinde, imkansız ama kaçınılmaz bir aşkın hikayesini anlatan film seyirciyi her şeye rağmen aşka inancını korumaya ve umuda davet ediyor.

İkimizin Yerine

Senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme aldığı İkimizin Yerine Küçük bir kasabada büyümüş Çiçek’in ve edebiyat öğretmeni Doğan’ın aşkını anlatıyor.

Küçük bir kasabada büyümüş, sürekli kendi hayatına dair cevaplayamadığı sorulara sahip olan Çiçek’in hayatı, edebiyat öğretmeni Doğan ile tamamen değişir.

Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek (Serenay Sarıkaya) , kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan’a (Nejat İşler) aşık olur. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, Çiçek’ten uzak duramaz. Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Peki o aşk yaralı bir adamın kalbini iyileştirebilir mi?
Doğan ve Çiçek cevapları birbirlerinde ararlar. Oysa bu aşk sadece onların değil, bir ailenin de kaderini sonsuza kadar değiştirecektir.

İkimizin Yerine 21 Ekim’de sinemalarda…Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir