Doğal Botox İle Gençleşin.Pahalı kremler, merhemler, maskeler ve kozmetik prosedürler üzerinde binlerce para harcamaya eğilimli kişilerden biri misiniz? O zaman, her şeyi yanlış yapıyorsun.

Bu ürünlerden bazıları cildinize göre daha fazla zarar verebilir, çünkü çoğu kimyasal ve toksinlerle yüklüdür. Cildinizin genç ve güzel görünmesini sağlamanın en iyi yolu doğal güzellik ürünlerini kullanmaktır.

Doğal botox yapımında kullanılan tüm malzemeler tamamen doğaldır ve mutfağınızda kolayca bulunur. Tek yapmanız gereken hepsini birleştirmek ve bu doğal botoksu kullanmaya başlamak.

Hazırlayacağınız bu doğal botoksun kullanılması yaşlanma belirtilerini daha az görünür hale getirebilir ve cildiniz daha genç görünür.

Doğal Botox Nasıl Hazırlanır?

Doğal Botox İçin Malzemeler:

5 yemek kaşığı havuç suyu
1 çorba kaşığı mısır nişastası
1 çorba kaşığı ekşi krema, az yağlı
100 ml su

Doğal Botox Hazırlanışı:

Su ve mısır nişastasını küçük bir tencerede karıştırın, ardından kaynatın. Koyulaşmaya başlayana kadar pişirin, sonra kenara koyun. Biraz soğumaya bırakın, sonra ekşi krema ve havuç suyu ekleyin. Tüm malzemeleri iyice karıştırın ve botoksunuz hazır.

Doğal Botox Nasıl Uygulanır?

Yüzünüzü iyice temizleyin vehazırladığınız maskeyi uygulayın. Sorunlu alanlara çok dikkat edin. Sıcak su ile yıkadıktan sonra yaklaşık 30 dakika bekletin. En iyi sonuç için maskeyi haftada en az 3-5 kez kullanın.

Sağlıklı Cilt İçin Öneriler

Cildinizi Güneşten Koruyan En İyi 5 Gıda

Papaya’nın Cildiniz İçin Yararları Nelerdir?

Kırışıklıkları Önlemek İçin Doğal Çözümler

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir