Dağınık Balık Sırtı Saç Örgü Modeli

 Dağınık Balık Sırtı Saç Örgü Modeli -viphanimlar.com

Balık sırtı yada diğer adı ile balık kuyruğu örgüsü çok popüler örgülü saç modellerinden biridir. Gündelik bir gün geçirmek için en ideal saç modeli.

Ama aynı zamanda, bu tarz bir saç modeli, mükemmel bir şekilde tasarlanmış dağınık bir balık kuyruğu örgüsü oluşturarak bir akşam yemeğine giderken de tercih edilebilir. Zarif ve eşsiz görünüyor. Bu örgülü saç modeli, minimal çabayla stil bölümünüzü geliştirecek. Yani, bu dağınık balık kuyruğu örgü yapmak için adımları kontrol edelim.

Kır düğünlerinde gelinlerin tercih edebileceği akıcı, eşsiz ve zarif bu saç modelini kontrastlı bir modern elbise ile uyum sağlayacağını düşünüyorum.

Mükemmel bir stilize, dağınık bir balık kuyruğu örgüsü nasıl oluşturulur?

Dağınık Balık Kuyruğu Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? Dağınık Balık Kuyruğu Saç Örgüsü aşamaları nelerdir?

Temiz ve kuru saçlarla başlayın. İlk önce saçları güzelce ve iyice tarayın. Ayrıca, hiçbir düğüm veya düğüm olmadığından emin olun.

Saçın üst yarısını alın ve boynun sonuna kadar gevşek bir klasik örgü içine bağlayın.

Herhangi bir yanından birkaç ince saç parçası alın. Üst kısımda eklenen bir miktar için örgü etrafına çekin. Ayrıca bu mükemmel ‘dağınık’ görünümü elde etmek için saç tellerini hafifçe gevşetin.

Şimdi, kalan saçı alın ve bir balık kuyruğu örgüsü bağlayın. Saçlarınızın uzunluğunu iki bölüme ayırın. Sol bölümden ince bir saç teli alın, sağ bölüme doğru hareket ettirin ve sonra içeri sokun. Daha sonra sağdan ince bir iplikçik alın, sola doğru hareket ettirin ve içeri sokun. Kenarları değiştirmeye devam edin ve bu hareketi tekrarlayın. örgüye kadar.

Örgü boyunca çekerek örgüler boyunca dağınık bir görünüm yaratın. Ardından, tabanı şeffaf bir lastik bantla sabitleyin ve işiniz bitti.

Bu örgü saç modeli uzun bir elbiseyle veya herhangi bir partide iyi görünüyor.

İlgini çekecek saç örgü modelleri

Örgülü Kabarık Saç Modeli [DIY]

Örgü Dev Topuz Saç Modeli -DIY

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir