Kahverengi Gözler İçin Makyaj ÖnerileriKahverengi Gözler İçin Makyaj Önerileri - viphanimlar.com

Kahverengi gözleriniz varsa, şanslı kişilerden birisiniz.  Sadece birkaç önemli ürün ve teknik ile, gözlerinizi daha çekici yapabilirsiniz.

Aslında kahverengi gözleri ışıltı haline getirmek hiçte  zor değildir. Bakır, altın, kahverengi, mavi, mor, yeşil ve mercan gibi size göre çok fazla göz farı rengi var!
Öncelikle bu tonlar arasında süreceğiniz fara karar verirken; cilt rengini ve giyeceğin kıyafeti de göz önünde bulundurarak farklı bir makyaj uygulaması yapabilirsiniz..

Altın Göz Farı İle Çekici Ve Dumanlı  Kahverengi Gözler

Altın Göz Farı İle Çekici Ve Dumanlı  Kahverengi Gözler - viphanimlar.com

Kahve renkte gözünüz varsa, en iyi göz farı altın rengidir. Bunun nedeni, altın rengin kahverengi gözlerinizdeki sarı renk tonunun ortaya çıkmasına yardımcı olmasıdır.

Parlak Kobalt Mavi Göz Farı İle Çekici  Kahverengi Gözler

Parlak Kobalt Mavi Göz Farı - viphanimlar.com

Neden kahverengi gözler için mavi göz farı mı seviyoruz? Çünkü mavi rengin serinliği, kahverengi gözlerin sıcaklığını tezatlık oluşturuyor. Ancak, tüm mavi renklerin sizin için harika bir sonuç çıkarmayacağına dikkat edin. Parlak koyu mavi renk seçin. Ek bir ipucu kontrastı vurgulamak ve gözlerinizdeki beyazları da aydınlatmak için kirpik çizgisi boyunca mavi göz kalemi çekin.

Gümüş İle Göz Farı İle Dumanlı Kahverengi Gözler

Dumanlı Kahverengi Gözler -viphanimlar.com

Gümüş dumanlı gözler için; basit bir gümüşi göz farı çekin. Bu tercihle göz makyajınız harika görünecek!

Parlak mavi göz farı ile aynı, serin tonlamalı gümüş, sıcak tonlamalı gözlerinizin kahverengi tonuyla güzel bir kontrast oluşturur.

Mor ve Altın Göz Farı İle Çekici Kahverengi Gözler

Mor Göz Farı İle Çekici Kahverengi Gözler - viphanimlar.com

Mor göz farı  herkes için en iyi göz farı rengi olduğunu biliyor musunuz? Evet hanımlar! Mor herhangi bir saç rengi, cilt tonu ve göz rengi ile kolayca gidebilecek bir göz farı rengidir. Ve  kahverengi gözler için mor göz farı mükemmeldir, çünkü kahverengi ve mor renk zıt renklerdir! Mavimsi bir tonda veya mor ile altın karıştıran mor bir gölge seçmenizi  öneririz!

Mavi ve Gümüşi Göz Farı İle Çekici  Kahverengi Gözler

Mavi ve Gümüşi Göz Farı - viphanimlar.com

Kahverengi gözler için  mavi ve gümüş göz farı çok güzel uyum sağlamaktadır.  Mavi ve gümüş rengi göz farı karıştırmak, kahverengi gözler harika bir kombinasyondur

İç köşede gümüş kullanın ve mavi göz farı koyulaştırılarak gözün diğer tarafına doğru ilerleyin. Kirpik çizgisini mavi göz kalemi çekmeyi ihmal etmeyin.

Göz Rengine Göre Makyaj Nasıl Yapılır?

Mavi Gözleri Daha Çekici Ve Belirgin Hale Getirin

Yeşil Gözler İçin Makyaj Önerileri

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir