2017 – 2018 Sonbahar Ve Kış Moda Renkleri2017 - 2018 Sonbahar Ve Kış Moda Renkleri

2017 – 2018 Sonbahar ve kış döneminin moda renkleri sıcak, çekici ve çok yönlü. New York, Milano, Londra ve Paris’te yapılan defilelerde en büyük moda evlerinin ve tasarımcıların kullanıl favori renkleri sizler için araştırdık…

Kışın en sıcak rengi hiç şüphesiz yine kırmızı...
Givenchy, Giorgio Armani,Versace ve Fendi gibi moda devleri koleksiyonlarında kırmızı tonlarına yer verdi.

2017 – 2018’deki en çok tutulacak renk kırmızı ve tonları olacak.2017 - 2018 Kırmızı Modası

Grenadin

Açık renklerden daha koyu renklere doğru kırmızı renkler 2018 yılının popüler rengi olacak. Bu renklerden biri Grenadin (nar şurubu rengi.)
Dikkat çeken, dinamik ve kendine güvenen bir renk olan bu renk ile vitrinler renklenecek gibi. Kırmızı her zaman sevdiğim bir renktir.

Moda renkler - Grenadin - Nar Şurubu

Bordo

2017 – 2018’in popüler olacak renklerinden biri zengin ve koyu kırmızı güzellik bordo. Giyim eşyaları kadar makyaj ürünlerinde de popüler bir renk olacak. Hem şık hem çekici bir renk olan bordo gardırobunuzda yerini alacağa benziyor.

Moda renkler - Bordo

Mor

Güçlü ve derin ve asil. Bahar çiçeklerinin rengi. Mor renkler, kişiliği de göstermek için mükemmel bir yoldur.

Moda renkler - Mor

Pembe

Pembe, güzel ve zarif renktir. Özellikle kadınsı takım elbise trendinde inanılmaz derecede iyi görünüyor. Yumuşak ve göz kamaştırıcı bu renk sonbahar ve kış aylarında trend olacak. Çünkü moda tasarımcıları koleksiyonlarında bu tona fazlasıyla yer vermiş.

Moda renkler - Pembe

Turuncu

Tam bir sonbahar rengi. Moda tasarımcıları tasarımlarında turuncu tonları kullanmışlar. Ben pek turuncu renkleri sevmesem de çoğu kişinin beğeneceğini düşünüyorum.

Moda renkler - Turuncu

Safran
Safran tonu oldukça zengin ve sıcak bir renk. New York’tan Paris’e kadar farklı tasarımcalar bu rengi defiler de kullandılar. Sonbaharın renkleri ile uyumlu olan safran trend olacak.

Moda renkler - Safran

Kar Beyazı

Kışı anımsatan beyaz en sevdiğim renklerden biridir. Saflığı anlatan beyaz kıyafetlerden aksesuarlara kadar kullanılacak. Taptaze bir görüntü veren beyaz her yaş grubuna da hitap etmektedir.

Moda renkler - Kar Beyazı

Açık Kahverengi

Tam mevsimin rengi olan kahverengi tonlar benim de çok sevdiğim ve tercih ettiğim bir renktir. Kışın trend renkleri arasında yer alacak.

Moda renkler - Açık Kahve

Marina

Marina rengi zarif, şık ve asil bir renk. Marina tonu, her şeyin daha güzel görünmesine neden olacak kadar taze ve parlak bir renk.

Moda renkler - Marina

Gri

Tüm dünyada çok sevilen bir renktir. Özellikle çalışan bayanların tercih ettiği bir renk olan gri bu kış trend olacak renkler arasında yerini aldı. Sonbahara uyum sağlayan bu bu renk ile harika kombinler yapabilirsiniz.

Moda renkler - Gri

Metalik Gümüş

New York, Londra, Milano veya Paris’te yapılan defilelerde zirveye oturan Metalik Gümüş kışın trendi olacak gibi. Uzay çağını anımsatan bu rengi sokaklarda çok görecek gibiyiz.

Moda renkler - Metalik Gümüş

Gölgeli Ladin

Kadifede inanılmaz derecede güzel ve görkemli gözüken tüm cilt tipleri için pozitif çekici ve keyifle uygun olan tek renkli bir kıyafet tonu olarak mükemmel gözüküyor. Önümüzdeki sezon içinde modacıların kullanacağı bir renk olacak.

Moda renkler - Gölgeli Ladin

Altın Kireç

Sarı ve yeşilin ortak karışımı olan Altın Kireç sonbara yakışan bir renk. Tek başına yeterince nötr bir renk olan altın kireç rengini modacılar çok sevdiği belli çok sayıda defilede bu renk kullanıldı.

Moda renkler - Altın Kireç

Doğa Yeşili

Kesinlikle karlı manzara arasında mükemmel bir renk. Yaz günlerinin yemyeşil doğasını akla getiren bu rengi birçok tasarımcı, koleksiyonlarında yer verdi.

Moda renkler - Doğa Yeşili

İlginizi çekecek konular…

Siyah Gece Elbiseleri Nasıl Kombine Edilmeli
Deri Kalem Etekleri Nasıl Kombinlemeliyiz

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir