Kenan Doğulu Açıkhava Sahnesi’nde!Kenan Doğulu, “İhtimaller”adını taşıyan yeni albümünün şarkıları ilk kez Harbiye Açık Havada !
Kenan Doğulu Konser

Kenan Doğulu, 25 Haziran Cumartesi akşamı Atlantis Yapım organizasyonu ve Kral Pop Medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.

Konserde Kenan Doğulu, aralarında ‘Gelinim’, ‘Sımsıkı Sıkı Sıkı’, ‘Aşkkolik’, ‘Aşk Oyunu’, ‘Baş Harfi Ben’, ‘Can Bebeğim’, ‘Ex Aşkım’ gibi yıllar içerisinde müzikseverlere sunduğu birçok hit parçasının, caz müzik formlarında yeniden düzenlenmiş versiyonlarını Harbiye Açıkhava’nın büyülü atmosferinde müzikseverlere sunacak.

Yeni albümde yer alan ‘İhtimal’ şarkısını da ilk kez seslendirecek olan Kenan Doğulu’ya sahnede Türkiye’nin en iyi caz müzisyenleri eşlik edecek.
Türkiye’de ve dünyada farklı caz sahnelerinde yer alan birbirinden önemli Türk caz müzisyenlerinin oluşturduğu orkestrada; Doğulu’ya piyanoda Ercüment Orkut ve Can Çankaya, kontrabasta Ozan Musluoğlu, davulda Mehmet İkiz ve Ferit Odman, trompette Şenova Ülker, trombonda Bulut Gülen, saksofonda Engin Recepoğulları ve vokallerde Sibel Gürsoy ile Tuğba Önal eşlik edecek.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir