Bodrum Masalı Yeni Gününde Kanal D’deBodrum Masalı

Kanal D’nin  büyük beğeni kazanan yeni sezon dizilerinden  Bodrum Masalı’nın günü değişti.

 Kanal D’de başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek, Bora Cengiz’in paylaştığı  Bodrum Masalı Pazar akşam ları ekranlarda yerini alacak.

Bodrum Masalı

Heyacanın dorukta olacağı Bodrum Masalı 10. bölümde neler olacak? Bodrum Masalı 10. bölümü 30 Ekim Pazar akşamı Kanal D’de… 

Bodrum Masalı

Alara’nın evine gizli yollarla giren Ateş, Yıldızlı Otel’i kurtarabilmek için gerekli olan harddiski alabilecek mi? Kelebek’in ilgisini hisseden Su, onu arkasında bırakıp ABD’den kazandığı burslu okula gidecek mi? Evren ile Yıldız’ın barışma ihtimaline karşı, Gözde’nin yeni planı ne olacak? Alara’nın dostluğunu kazanmaya çalışan Rana, bundan sonra ne yapacak? Aslı ile Ateş, nasıl bir maceranın içine düşüyor?

Bodrum Masalı 10. bölüm fragmanları…. 

Babalarının iflas etmesiyle hayatları alt üst olan bir ailenin yeni hayatına adapte olmasını konu edilen dizinin yapımcılığını TMC Film’in üstleniyor.

Bodrum Masalı

Dizinin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yaparken, senaryosunu Başar Başaran yazıyor. Merakla beklenen dizinin müzikleri ise Cem Özkan’a ait.

Merakla beklenen dizinin kadrosuna Serel Yereli ve Ezgi Şenler dahil oldu. Dizide yer alan diğer oyuncular ise; Toprak Sağlam, Serhan Onat ve Zehra Yılmaz…

Bodrum Masalına katılan oyuncular

Bodrum Masalı dizisinin genel konusu ise;

Ailenin elinde kalan tek mal varlığı, Bodrum’da bulunan ve yarı yarıya ortak oldukları bir mütevazı oteldir artık. Yıldız’ın babası ölürken oteli kızının yanı sıra, zamanında Evren ile birlikte çalışmış ama onun aksine oteli hiç terk etmemiş olan Faryalı’ya bırakmıştır.

Ergüven ailesi, lüks yaşamlarını geride bırakarak, normalde yazları tatile gittikleri Bodrum’a, bu kez hayata yeniden başlamak üzere giderler. Bu değişiklik en çok süper zenginlerin gittiği bir lisede son sınıfta okuyan yüzücü Ateş’i ve aynı lisenin güzel sanatlar kısmında keman bölümünde öğrenci olan Su’yu etkiler. İki genç alıştıkları çevreden uzaklaşmakla kalmaz, aşklarını da kaybettiklerini düşünürler. Ateş ve Su, aşkın paradan üstün olduğunu anlamaları için uzun ve sancılı bir yola çıkarlar. Burada yeni dostluklar da kurarlar.  Faryalı’nın erkek kardeşi Kelebek ve çocukluğundan beri hayat kavgası vermeye alışmış olan Aslı, Bodrum’da tanıştıkları ilk gençlerdir. Zaman zaman çatışsalar da Ateş ve Su mücadelenin ne demek olduğunu Kelebek ve Aslı ile keşfeder.

Evren, Yıldız ve Faryalı geçmişle yüzleşir, otel mücadelesinde taraf olurlar. Evren’in metresi Gözde ile kısa yoldan yeniden zengin olmak için çevirdiği oyunların karşısına, Yıldız’ın vefalı karakteri ve Faryalı’nın zaaflarından kurtulmak için verdiği mücadele dikilir. Bodrum insanları, esnafı, zengini, fakiri ile Ergüven ailesine yeniden hayata tutunma şansı verir… Hayat onları, Bodrum’un hiç bilmedikleri tarafından sınayacaktır.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir