Tuğba Özerk’in Yeni Albümü – Aynı Semtin ÇocuklarıTürk Pop Müziği’nin güçlü bayan seslerinden Tuğba Özerk, ‘Hayatımın albümü’ dediği yepyeni çalışması “Aynı Semtin Çocukları” yakında müzik marketlerde yerini alacak olan albümün tamamı Tuğba Özerk imzası taşıyor.

Tuğba Özerk- Aynı Semtin Çocukları

Tuğba Özerk, “Aynı Semtin Çocukları” isimli albümünün prodüktörlüğünü, müzik yönetmenliğini, tüm şarkıların söz ve müziklerini kendisi yaptı. Kemal Aslan Müzik Yapım etiketiyle çok yakında müzik marketlerde yerini alacak Özerk’in “Aynı Semtin Çocukları” albümünde 8 şarkı yer alıyor.

‘Aynı Semtin Çocukları’ adını taşıyan albümde “Bulamadım Gitti”, “Başkasını Seviyorum”, “Açık Yara”, “Gitme”, “Canımda Can”, “Yılın Aşkı” ve “I Love You” adlı cover çalışma olmak üzere toplam 8 şarkı bulunuyor.

Albüm ile aynı adı taşıyan şarkısına klip çeken Tuğba Özerk , ilk kez yönetmen koltuğuna da oturarak kendi video klibini çekti. Özerk’in “Aynı Semtin Çocukları” klibi dijital ortamlarda yayınlanmaya başladı.

Tuğba Özerk- Aynı Semtin Çocukları

Projenin tüm aranjelerini Onur Betin yaptı. Özerk’in fotoğraflarını Tamer Yılmaz çekti. Tuğba Özerk’in yeni albümündeki stil danışmanlığını ise Hakan Öztürk üstlendi.
“Aynı Semtin Çocukları” adlı parçanın klip çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti.

“Tüm albümü ilmek ilmek işledim”

Tuğba Özerk “Aynı Semtin Çocukları” adlı şarkısı ve albümü için “Çocukluk masumiyetimize, aşklarımıza, dostlarımıza ithaf ettiğim bir proje oldu. Tüm albümü ilmek ilmek işledim” dedi.

Klibi için neden yönetmen koltuğuna oturduğunu da şu cümlelerle ifade etti

“Klibin yönetmenliğini yapmaktaki amacım da tüm yaşanmışlıklarımı, çocukluk hayallerimi ve şimdi hayata dair tüm hissettiklerimi dinleyiciye yansıtmak için görselini de benim gözümden sunmak istememdir.” diye konuştu.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir