Mehmet Erdem’in Yeni Albümü ”Hepsi Benim Yüzümden” Çıktı.Mehmet Erdem’in 3. Albümü ”Hepsi Benim Yüzümden” müzik marketlerde…

2012 yılında çıkarttığı  ”Herkes Aynı Hayatta” albümü ile iddialı çıkış yapan Mehmet Erdem müzikseverlerin beğenisini kazandı ve sayısız konsere  imza attı.

Hiç Konuşmadan” isimli çıkardığı 2. albümü ile gönüllerde taht kuran Mehmet Erdem,  3. albümü ”Hepsi Benim Yüzümden”  ile sevenlerinin karşısında.

Hepsi Benim Yüzümden

”Hepsi Benim Yüzümden” albümünde, 6 adet yeni şarkı, 6 adet de cover şarkı olmak üzere toplam 12 şarkı yer alıyor.

Mehmet Erdem yeni albümünde sözü ve bestesi kendisine ait  ‘Hoş Mu Sandın”, ”Gün Gece Oldu” ”Gidesim Var”  isimli parçalarını Cihan Güçlü ile beraber yazdı.

Mehmet Erdem ”Gidesim Var” isimli parçasına Nejat İşler ile düet yaptı.

Ayrıca albümde, düzenlemeleri Alper Atakan’a ait Ferdi Tayfur’dan ”Dur Dinle Sevgilim”, Orhan Gencebay’dan ”Hey Gidi Koca Dünya”nın yanı sıra yine bir Sezen Aksu şarkısı ”Seni Kimler Aldı” ile Barış Manço’dan ‘‘Sarı Çizmeli Mehmet Ağa” gibi cover şarkılar, Mehmet Erdem’in büyülü yorumuyla sevenleri ile buluşuyor.

”Hepsi Benim Yüzümden” albümü tüm müzik marketlerde yerini alırken,  albümün çıkış şarkısı ”Olur O Zaman”  tüm dijital platformlarda yayınlandı.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir