Ünlü Komedyen Atilla Arcan Yaşamını Yitirdi.Ünlü Komedyen Atilla Arcan Yaşamını Yitirdi.

Televizyonlarının sevilen ünlü komedyeni Atilla Arcan, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

90’lı yıllarda yaptığı “Süleyman Demirel” taklidi ile hafızalara kazınan ünlü komedyen ve aktör Atilla Arcan, kalp krizi nedeniyle Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne kaldırılmış ve  burada ameliyat olmuştu.

Ameliyatın ardından akşam saatlerinde Atilla Arcan ‘ın hayatını kaybettiği belirtildi. Hayatını kaybeden Arcan’ın 2013 yılında By Pass operasyonu geçirdiği öğrenildi.

Arcan’ın ölüm haberini kendisi gibi komedyen olan Cem Yılmaz ve Hakan Yılmaz resmi twitter hesaplarından duyurdu.

https://twitter.com/CMYLMZ/status/666398771283128320

Atilla Arcan Kimdir?

Birçok dizi ve filmlerde rol alan Arcan, 90’lı yıllarda yapmış olduğu “Binbir Surat” adlı komedi programı ile milyonları ekran başına kitlemişti. Gerçek adı Atilla Gürses olan Atilla Arcan, 1945 yılında İstanbul’da doğdu. Tiyatro ve Sinema oyuncusu, yönetmen ve senarist Muharrem Gürses’in oğludur. Kardeşinin adı Kemal Gökhan Gürses’dir.
“Binbir surat Atilla Arcan” adında ünlüleri taklit ettiği gösterileri ile tanınan Atilla Arcan bir çok sinema filmlerinde, tiyatrolarda ve televizyon dizilerinde de rol aldı.
Atilla Arcan, oyuncu Gül Arcan ile 1984 yılından beri evli olup, Şebnem Sevgi Gürses adında bir kızı ve Barış, Özgür, Çağrı adlarında 3 oğlu vardır.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir