İş Hayatının Yeni Oteli Elite World Business Hotelİş Hayatının Yeni Oteli Elite World Business Hotel

Türkiye’deki iş hayatının yeni stratejik merkezi  olacak.

 

Elite World Business Hotel 23 Ocak’ta açılıyor. Floryanın en lüks oteli olacak Elite Word Business havaalanına, fuar merkezlerine, Tarihi Yarımada’ya ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile Türkiye’deki iş hayatının yeni stratejik merkezi olacak.

THY Miles&Smiles program ortakları arasında yer alan Elite World Business Hotel, dünyanın önemli uluslararası otel zincirlerinden ‘’Luxe Worldwide Hotels’’in üyesi olma özellikleri ile tüm dünyayı İstanbul’a bağlayan yeni bir dönem açıyor.

Elite World Business Hotel

Elite World Business Hotel

Kalite Ve Konfor

Kalite ve konforu ile şehir merkezinde konumlanan Elite World Business Hotel, 1 kral dairesi ve 4 suit olmak üzere toplam 181 oda ile hizmet verecek. En modern teknik ekipman ve teknoloji ile donatılmış toplam 2000 kişi kapasiteli, 9 toplantı salonu, 650 m² ve 725 m² büyüklüğünde 2 balo salonu ile global iş dünyası içinde Florya’nın bir iş merkezi olarak konumlanmasını sağlıyor.
Bu özellikleri ile Elite World Business Hotel, toplantı odaları ve faaliyet alanı açısından da, iş ve turizm amaçlı konaklama ve toplantılara kaliteli ve benzersiz hizmet anlayışıyla farklı bir alternatif sunacak.

Elite World Business Hotel

Elite World Business Hotel

İş dünyasının yeni lezzet noktası

Elite World Business Hotel, klasik Türk mutfağının yanı sıra, dünya mutfağından seçkin örneklerin sunulduğu “Elite Restaurant”, günlük taze pasta çeşitleri ve kahve keyfinin mekanı “Coffee Company”, müziğin ve eğlencenin adresi “One Bar”, İtalyan mutfağının en güzel lezzetlerinin sunulduğu “L’oliva Restaurant” ile misafirlerini farklı lezzetlerle buluşturacak.
Elite World Business Hotel, Asya’nın usta şifalı elleri Bali’li masözleri, macera duşları, Türk hamamı, yarı olimpik yüzme havuzu, sauna keyfi ve buhar banyosu olanaklarının sunulduğu Fit Life SPA & Health Center’da misafirlerine şehir içinde stres atmanın ve rahatlamanın alternatiflerini sunacak.

 

Elite World Business Hotel

Elite World Business Hotel

Elite World Business Hotel

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir