Cesur ve Güzel Dizisinden İlk FotoğrafCesur Ve GüzelStar Tv’de yayınlanacak olan Cesur ve Güzel dizisinin çekimlerine Tuzla’da başlandı. Ay Yapım tarafından dizinin çekimlerinden ilk fotoğraf yayınlandı.

Star TV’nin uzun süredir merakla beklenen dizisi Cesur ve Güzel’in çekimlerine Tuzla’da  başlandı.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Tamer Levent, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç, Fırat Altunmeşe ve Devrim Yakut gibi isimlerin paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği iddialı yapımın çekimlerinden ilk fotoğraf yayınlandı.
Cesur ve Güzel

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Devrim Yakut ve Tamer Levent’!in paylaştığı Cesur ve Güzel dizisinin kadrosu genişliyor.

Serkan Altunorak

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği yapımın kadrosuna daha önce “Muhteşem Yüzyıl”, “Aşkın Kanunu” ve “Evli ve Öfkeli” dizisinde rol alan Serkan Altunorak ve son olarak “Gecenin Kraliçesi” dizisinde izlediğimiz Nihan Büyükağaç dahil oldu.
Nihan Büyükağaç

Cesur ve Güzel,Kasım’da Star’da başlıyor!Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir