Bel Ve Basenleri Mi Eritmek İstiyorsunuzBel Ve Basenleri Mi Eritmek İstiyorsunuz

Bel ve basen zorlu olan bölgelerinizdeki yağlardan kurtulmak mı istiyorsunuz?


Bel ve basenlerdeki yağlardan şikayetçi olan bayanlar için özel çorba tarifi…

Uzman diyetisyenlerin verdiği bilgilere göre  tropikal meyveler yağlanmaya karşı süper kalkan görevi yapıyormuş. bel ve basenlerinizi eritebileceğiniz ufak sırlar:

Bel ve basen inceltmek zor olsa da bazı formüllerle bunu aşmak çoğu zaman kolaylaşabilir. Tropik meyveler bu özel yağlanmaya karşı süper kalkan görevi görebilir

Birçok meyvede meyve asitleri, aroma vericiler, özel enzimler, antioksidanlar ve sağlıklı karbonhidratlar bulunduruyor. Ancak tropik meyvelerde bu oranların biraz daha fazla olduğunu söyledi. Dolayısıyla güneşin etkisi ile doğal ortamda çok değerli bir besleyici forma dönüşen tropik meyveleri buldukça yemekte fayda var.

Uzman diyetisyenler bazı hastaların sağlıklı beslenme listelerinde akşamdan sonraki ara yerine bel ve basen eriten özel içeceğitavsiye ediyor.
Normal sağlıklı diyetim ile hastalarımda elbette vücudun fazla olan yağlı bölgelerinin kaybolması ile orantılı bir kilo verimi sağlarım. Ancak bu içeceği düzenli olarak içenler istediğim kilo veren hastalarda ölçümlerim daha fazla bel ve basen bölgesinden kilo kaybını sağladığını Demet Kutluay’ın da sporunun yanında vücudunun şekillenmesi için bu çorbadan içmiş.
Bir ay içinde üçer günlük birbiri ardına seyreden günlerde, 5 defa olacak şekilde bel-basen eriten içeceğini yatmadan önce 1 küçük su bardağı kadar içerek harika sonuçlar elde ediliyor.
Bel daha sıkı incelirkeni ve basen bölgesindeki yağ oranı da oldukça düştü. Dünyada farklı şekillerde çalışan beslenme uzmanlarının bel bölgesi yağlanmasını azaltma ile ilgili teori ve kitapları bulunmaktadır. Sağlıklı diyetin vücutta metabolik düzen içinde bölgesel bir kilo verimine etkisinin olduğuna inanan ünlü diyet uzmanları , bu deneyimlerin besinleri farklı formlarda kullanmanın çok daha farklı etkileri olabileceği kanısındalar.

İşte Demet Kutluay’ın bel ve basen bölgesinde incelmesini  sağlayan özel içecek tarifi

Bel ve basen incelten içecek

(Formülden 1 su bardağı kadar çorba çıkıyor)

Malzemeler:

1 adet olgun tatlı mango
½ adet büyük boy havuç
1 parmak kalınlığında taze zencefil

Yapılışı:

Tüm malzemeler yıkanır. Mango kabukları soyulur, büyük çekirdeğinden çıkarılır. Havuç ve taze zencefil de soyulur. Malzemeler katı meyve sıkacağına konur ve sıkılır.

1 kase çorba 120 kaloridir.

Bölgesel Zayıflama İçin Bitkisel Masaj Yağı

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir