Yağ Yakıcı Sarımsak Çayı Nasıl HazırlanırZayıflatan Sarımsak ÇayıAngelina Jolie ve birçok ünlünün zayıflama yöntemi olarak bilinen ”Sarımsak çayı”  forma girmek isteyenlerin tercihi oluyor.

 

Zayıflamak için sadece çay yetmez. Diyet ve spor ile birlikte uygulana çay kürleri kilo vermenizi sağlar.  Ender Saraç’ın hastalarına tavsiye ettiği yağları eriten ”sarımsak çayı” formülünü sizler ile paylaşıyoruz.

Zayıflamak İçin Sarımsak Çayını Hazırlamak İçin Malzemeler:

Taze zencefil veya kuru zencefil

2 – 3 Diş Sarımsak

Yarım Tatlı Kaşığı Limon suyu

2 Kahve Kaşığı Bal

Sarımsak Çayı

Sarımsak Çayının Hazırlanışı:

2 bardak kaynayan suyun içine 4-5 adet parmak ucu büyüklüğünde taze veya kuru zencefil koyarak yaklaşık 6 dakika kadar kaynatın.

Daha sonra karışımın içine 2 adet büyük veya 3 adet küçük sarımsağı rendeleyerek katın. Yarım tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyu da ekleyerek katın. Sonra 2 küçük kahve kaşığı bal ekleyerek tatlandırın.

Sarımsak Çayının Kullanılması:

Yağları yakan sarımsak çayından her sabah ve akşam birer fincan için. Sarımsak çayını çok açken veya çok tokken içmemelisiniz. İdeal kilonuza kavuşana kadar birkaç hafta süreyle ve belirtilen miktarlarda tüketmeye devam edin.

Yağları yakan sarımsak çayı bağırsakları çalıştırmasının yanı sıra yağları yakan etkisi ile de zayıflamaya büyük bir katkı sağlamaktadır.

⇔ Zayıflamak  İçin Her Gün Bir Yumurta ⇔ 

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir