Burcu Esmersoy’un Güzellik SırlarıBurcu Esmersoy’un Güzellik Sırları

Burcu Esmersoy güzelliği için neler yapıyor? Cildi ve saçlarına nasıl bakım yaptığını anlatan Burcu Esmersoy tüm sırlarını açıkladı.

Burcu Esmersoy, fit vücudunun sırrının, her gün bir saat yürümek olduğunu söylüyor. Herhangi bir spor salonuna gitmediğini de özellikle belirtiyor.

Burcu Esmersoy'un güzellik sırları

Günlük hayatta makyaj yapmayı çok tercih etmeyen güzel sunucu, makyajlı olduğu günlerde makyajını temizlemeden, kesinlikle uyumadığını ifade ediyor.

Yüz yıkama jeli ile cildini makyajdan ve kirden arındıran Esmersoy, daha sonra cildinin sıkılaşması ve siyah nokta oluşumunu engellemek için özel tonikler kullanıyor.

Her gece yatmadan önce mutlaka cildine nemlendirici kremini sürdüğünü ve bunun kendisi için çok önemli olduğunu da belirtiyor.

Cildini temizlemek için yüz yıkama jellerini kullanan Esmersoy , ardından bir tonikle cildinin sıkılaşmasını sağladığını belirtiyor.

Cildinde kullandığı ürünlerin su bazlı, antialerjik ve eczaneden alınan ürünler olduğunu söylüyor.

Cildinin canlı, gergin ve pürüzsüz olması için, farklı bir masaj tekniği uygulatan Esmersoy , bu sayede ciltteki kolajenin tekrar açığa çıkmasının sağlandığını belirtiyor.

Saçlarının canlı ve parlak olması için, evde ve kuaföründe bakım maskeleri uygulatan güzel sunucu, saçlarının nem kazanmasına önem veriyor.

Saçlarını çok sevdiğini, renginde, boyutunda ve kesiminde herhangi bir değişiklik yapmayı düşünmediğini ifade ediyor.

Makyaj yaparken çoğunlukla, abartılı olmayan; fakat gözlerini ön plana çıkaran tarzları tercih ediyor.

Her gün ekran karşısına çıktığı için düzenli makyaj yapılan Esmersoy, haftada bir kez mutlaka cilt bakımı yaptırmayı da ihmal etmiyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir