Kivi Diyeti 4 Günde 2 Kilo Verin.Kivi Diyeti 4 Günde 2 Kilo Verin.

4 günde 2 kilo vermek istiyorsanız kivi diyetini deneyebilirsiniz. İşte 4 günlük kivi diyeti menüsü…

 Ana vatanı Çin olan Kivi, genelde deniz seviyesinden 600-2000 metre yükseklikte yetişir.  Meyve olarak tüketilmesinin yanı sıra kozmetikte, tıpta ve çeşitli alanlarda da kullanılır.

Vitamin ve mineral deposu olan kivi, C, B, E ve A vitamini açısından zengindir, bağışıklık sistemini güçlendirir. Kalsiyum, potasyum, magnezyum, demir ve fosfor içerir.

Soğuk algınlığına karşı şifalı olan kivi ayrıca, cildi toksinlerden arındırırken, selüliti azaltmak için de oldukça etkilidir. Kivinin en önemli özelliklerinden biri de kilo vermeye yardımcı olmasıdır.

Uykusuzluğa karşı kivi

Kivi, kaç kaloridir?

100 gram kivi 60 kaloridir.

Kivi diyeti 4 gün sürer ve her öğünde kivi tüketilir.

4 günlük kivi diyeti menüsü

Kahvaltı: 1 kivi, 1 su bardağı yoğurt, 1 dilim tost ekmeği

Ara öğün: 1 olgun kivi

Öğle: Sebze çorbası, doyana kadar kivi

Ara öğün: 1 olgun kivi

Akşam: 1 kivi, 2 haşlanmış yumurta, 1 tabak sebze yemeği veya 100 gram et

Yemekten sonra rahat uyumanız ve midenizi yatıştırmak için papatya çayı gibi bir bitkisel çayı şekersiz olarak tüketebilirsiniz.

Diyet boyunca şekersiz çay ve su hariç diğer içecekleri tüketmek yasak. Kivi diyetini 4 günden fazla uygulamayın, tekrar aynı diyeti uygulamadan en az 4 gün beklemelisiniz. Tecrübeler gösteriyor ki bu diyet size 4 günde 2 kilo verdiriyor.

Uyarı: Kivi diyetini, hızlı bir şekilde kilo vermeyi sağladığı ve düşük kalori alımı gerçekleştiği için doktorunuza danışmadan asla uygulamayın.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir