Bu Sene Makyaj Modası Nasıl?Bu Sene Makyaj Modası Nasıl?

Bu sene rimeller rafa kalkıyor. Rimelin yerini ne aldı? Yüzünüzde istediğiniz bir bölgeyi ön plana çıkarmak moda!

Elmacık Kemikleri

Bu sene makyajda rimel moda değil ancak rimel kullanmadan gözlerinizi dudaklarınız yada elmacık kemiklerinizi vurgulu tonlar ile ön olana çıkabilirsiniz.

Gözler

Ben yine de gözlerimi ön plana çıkaracağım diyenlerdenseniz, gözünüzün etrafına, kirpik dipleri de dahil olmak üzere koyu kahve eyeliner yada siyah eyleliner kullanabilirsiniz.

Göz renginin etkisine güvenenler var ise,  maskara kullanmadan, gözlerini daha da ortaya çıkarmak için, cesur bir göz farı rengi tercih edin. Farın tonlarından yararlanarak kombin edin. Maskaraya ihtiyacını olmadığını anyacaksınız ve kimse maskara olmadığını anlamayacak.

Dudaklarını ön plana çıkarmak isteyenler

Gözlerin dışında, yüzündeki başka bir özelliğini de ön plana çıkarabilirsiniz! Parıltılı bir bronzlaştırıcıyı elmacık kemiklerine ve göz kapaklarına uygulamak, yaz için mükemmel bir tercih.

Kalın Kaşlar!

Koyu tonlardaki ruju, birkaç kat siyah maskara ile tamamlayabileceğin gibi rimelden vazgeçebilirim diyorsanız trende uyun ve  sevdiğiniz  renk bir ruj kullanıp, rimel kullanmayın.

Sanıldığının aksine kalın kaşlar  popüler ve  kaşlarınızı rahat bırakın  tüm dikkati dolgun kaşlarınız toplasın! Daha yoğun ve volümlü kaş için taradıktan sonra, kaş kalemi uygulayabilirsiniz.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir