Nejat İşler Ekranlara Dönecek Mi?Nejat İşler Ekranlara Dönecek Mi?

Muğla’nın Bodrum ilçesinde iki ay önce Gümüşlükspor Kulübü Başkanlığı’na seçilen sanatçı Nejat İşler, 140 çocuğun eğitim alacağı futbol okulunu açarak hayalini gerçekleştirdi.

Gümüşlük’te yaşayan Gümüşlükspor Başkanı ve oyuncu Nejat İşler, yıllardır alt yapısını hazırladığı futbol okulunun açılışını gerçekleştirdi. 

Heyecanı gözlerinden okunan İşler, açılış öncesi yaptığı konuşmada çok mutlu olduğunu belirterek “Bugün bir rüyamız gerçekleşiyor. Hepimizin tuttuğu takımlar var tabi. Bunların galibiyetleri ve başarıları bizi çok sevindiriyor her zaman. Ama emin olun ki ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım bunun çok ötesinde bir sevinç yaşıyor bugün. Spor bizim için her şeyin mubah olduğu bir rekabet alanı değil. Aksine oyuncusuyla, seyircisiyle hep birlikte seyredip keyif alacağımız bir eğlence. Bunun için sadece futbol değil çeşitli branşlarda da okul açma hedefindeyiz. Bu sadece bir başlangıç” ifadelerini kullandı.

Oyunculuğa Dönecek Mi?

Oyunculuğa dönüp dönmeyeceği  ile ilgili soruları da cevaplayan İşler,

“Diziler bitti, sinema var. Mesleğime devam edeceğim, ölene kadar bırakmam. Güzel bir film projesi var, hepsi bu hafta belli olacak. Senaryo okundu. Rolüm değişik, değişik bir Nejat İşler olacak. Burada yaşadığım için dizi yapamıyorum. Dizi teklifleri geliyor her zaman ama burada da olsa dizi yapmam. Menajerime çok teklif geliyor ama kabul etmiyoruz. Şu saatten sonra dizi olmaz, sinema olur. Benim bu işte 25 yılım geçti normalde emekli oluyorsun. Allah’a şükür çok iyiyim, sağlığım yerinde” dedi.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir