Düğün Öncesi Yapılmaması Gereken 5 ÖneriHayatınızın en önemli ve mutlu gününüzden önce yapmamanız gereken 5 öneri…

Sizin için en önemli günlerden biri olan düğün gününüzde aksilikler ile karşılaşmak istemiyorsanız düğün öncesi yapmamanız gereken 5 öneri…

evlilik

Düğün gününe yakın bronzlaşmayın

Bronzlaştırıcı ürünlerin doğal bir görünüm kazanması birkaç gün sürecektir. Eğer güneşe çıkmadan bronzlaşmak istiyorsanız, bu ürünleri cildinize düğünden en az 3 gün önce uygulamalısınız. Böylece yıkandığınızda ilk katman gider ve daha doğal bir görünüm elde edersiniz.

Saç ve makyaj provasını es geçmeyin

İnternetten bulup beğendiğiniz saç ve makyaj stilleri sizin için doğru bir tercih olmayabilir. Düğün günü hayal kırıklığı yaşamamak için saçınızın ve makyajınızın provasını düğün gününden önce denemelisiniz.

Işıltıda aşırıya kaçmayın

Simli kremleri ya da ışıltılı makyaj ürünlerini alnınıza ve burnunuza sürmekten kaçının. Yüzünüzde sadece elmacık kemiklerinize ve kaşlarınızın altına, vücudunuzda ise dekolte bölgenize uygulayın. Aşırı miktarda ışıltı kullanmak yüzünüzü olduğundan daha parlak göstereceği için hoş görünmeyecektir.

Yeni bir trend denemeye kalkışmayın

Yeni bir saç kesimi veya saç rengi denemenin günü değil. Görünüşünüzde yapacağınız ciddi ve riskli değişiklikleri bu özel günden en az 3 ay önce gerçekleştirin.

Suya dayanıklı olmayan makyaj ürünleri kullanmayın

Uzun bir gece sizi bekliyor. Terden ya da göz yaşından dolayı makyajınızın akmaması için suya dayanıklı makyaj ürünlerini kullanmaya dikkat edin.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir