Sevgiliye En Güzel Mesajlar… 

Sevgiliye En Güzel Mesajlar  -  www.viphanimlar.com

Sevdiğinize, Facebook, Instagram,  Twitter’dan ve diğer sosyal ağlarda yazacağınız, sevdiğinizi sevginizi anlatan sevgi, aşk mesajları!

Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana.Tek fark var onlar bin tane sen BİR tane…

Bir mültecinin vatanı, bir tutsağın özgürlüğü gibi sende hep gurbeti yaşıyor olsam da razıyım, yeter ki sen beni yüreğinden sürgün etme.

Sevmek suç ise cezamı idam isterim.

Yatağını gül yapraklarıyla, hayalini papatyalarla süsledim, kabuslarını da ben aldım ki en güzel rüyalar senin olsun diye.

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne istiyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın !

Sevmek ve Aşk! İkisi de ayrı şeyler. Aşk kör karanlıkta koşmaya, sevgi gün ışığında yürümeye benzer. 

Hani kardelen çiçeği göğe açık olur da kafasını karın altından çıkarır ya zemheri yüreğim yüreğine der ki kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık olma.

Birine verilen değer uğruna feda edilebilecekler ile ölçülüyorsa eğer aç gözlerini etrafına bak, gördüğün her şeyi feda edebilirim; ama sakın aynaya bakma.

Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!  Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdiğim gibi.

Kendimi nokta kadar hissettiğimde bakıyorum ki en anlamlı cümlelerin sonuna gelmişim.

Yağmur başladı… Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…

Sen, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevdiğimsin…

Neden yağıyorsun yağmur neyi ıslatmak için cadde ıslak sokak ıslak eğer ıslatmak istediğin gözlerimse nafile onlar ezelden ıslak…

Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun..

Düşünüyorum da düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.

Bir romansın okuyup da bitiremediğim ,bir özlemsin uzanıp da erişemediğim bir sensin merhaba deyip de elveda diyemediğim.

Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzluğun sonunda sen olduğun sürece..

Seni bulmadan önce aramak isterim. Seni sevmeden önce anlamak isterim. Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de; Sana hep yeniden başlamak isterim.

Seni ah seni… Çıkmaz sokaklara hapsettiğim gülüşünü, dağlara savurduğum gülüşünü, duvarları boyadığım gülüşünü, derbeder ruhlara nakşettiğim gülüşünü, çiçeklerle yarıştırdığım gülüşünü, amber kokulu gülüşünü..Ve seni…Beni kör kuyulardan, sonsuz dehlizlerden çıkaran seni seviyorum!

Kızıl bir güneşin altında mavi bir yelkendir umut, alır götürür seni uçsuz bucaksız derin sevgilere sevgi mavidir mavi umut. Sen de gönlünü hep mavi tut.

Geceleri uyuyamıyorum.Uykumun bu rüyayı bölmesinden korkuyorum. Düşlerimin sensiz kalacağından, kabusların çevrelediği hayatımın etmediğimiz bir usturayla geceyi doğramasından korkuyorum…

Seni özledikçe bir yıldız daha çiziyorum gökyüzüne, kaç yıldız oldu bilmiyorum; ama benim de bir gökyüzüm var artık.

Bugün mavi bulutları avucuna, mutluluğu baş ucuna, sevgimi de usulca kalbine koyuyorum. Güneş yalnızca senin için doğsun seni seviyorum! Sevgililer günün kutlu olsun BİRTANEM.

Mutluluğun gökyüzünden dökülen yağmurlar kadar bol olsun o kadar mutlu ol ki gözlerindeki mutluluk mutluluğu arayan mutsuzların umudu olsun.

Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı…

Hüznün yüreğime ne zaman yer etti bilmem; ama orada hep kalacağa benzer. Yine sabaha dalarken seni düşünüyorum ve yine yoksun be sevdiğim!

Artık bana ermez, göz kendini görmez, hiç kimse belki seni benim kadar sevmez!…

Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz.

Sev seni seveni dağda çoban olsa, sevme seni sevmeyeni Bağdat’ta sultan olsa!

Yine sensizim ve yine bomboş bir geceye giriyorum. Aklım sağır, kalbim suskun…

Gözlerim bir deniz kenarını arıyor karşı köyün ışıklarında. Bir yudum kahve, çokça kahkaha ve sıcacık bir bakış,eriten buz kitlesini ruhumun. Benim evim, senin kalbinin olduğu yerdir gülüm…

Ne Ay Anlar Gündüzün Halinden, Ne de Güneş Anlar Gecenin Halinden, Ne Dilim Tercüman Aşkıma, Nede Yürek Dayanır Bu Acıya, Bu Geceyi de Gündüz Ettik Ya Ömür’süz. İçim Güneşe Dışım Ay’a Küs. Dilim Kendime Yüreğim Sana Küs.!

Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akar mı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakar mı ? …

O kadar çok seviyorum ki seni, sabah güneşi sen, öğle huzuru sen gecenin hüznü sen.Her gün her vakit her an birlikte olmayı düşlediğim sen. Sevgilim gönlüme huzur, kalbime neşe sin sennn

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi… Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

Rüzgar esse de sen dallarını eğme. Hasret vursa da sen sakın yıkılma. Ayrılık nedir? Acı nedir? Sen sakın bilme. Bu yürekten kim giderse gitsin sen sakın GİTME…

Sevgililer Gününe Özel Sms Mesajları

Sevgililer Gününe Özel Güzel Sözler

Sevgililer Günü İçin Hediye Seçimi Burçlara Göre

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir