Bestemsu Özdemir İle Güzellik Hakkında!Bestemsu Özdemir İle Güzellik Hakkında!

‘Kara Para Aşk’ Dizisinin Nilüfer’i Doğal Yaşamında Neler Yapıyor?

1991 doğumlu Kara Para Aşk dizisinin ‘Nilüfer’i Bestemsu Özdemir, zarafeti ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekerken Özdemir, her zaman doğallıktan yana olduğunu ve günlük hayatta asla makyaj yapmadığını dile getiriyor.

Bestemsu Özdemir, günlük hayatta asla makyaj yapmam, saçımı da hiç boyatmadım. Ama bu, bakımsızlık demek değil. Bakımım yerindedir, her zaman topuklu giyerim diyor.

Bestemsu Özdemir’in Vazgeçemedikleri

“Bakımım her zaman yerindedir. Daima topuklu ayakkabı giyerim, nereye gidersem gideyim… Anatomik olarak buna o kadar alışmışım ki, spor ayakkabı ya da babet giydiğimde takılıp düşüyorum.

Çocukluk yıllarında annesiyle olan ilişkisini ise şöyle anlatıyor:

“Annem tek başına verdiği mücadeleyle beni hep en iyi okullarda okuttu. Ortaokul ve liseyi Saint Benoit’da okudum. Hiçbir zaman şımarık biri olmadım; okulumdaki çok varlıklı kişilerin çocuklarına öykünmedim. Elimizdekilerin kıymetini bilirdik. Annem her şeyi benimle konuşup yapardı. Beni sürekli yetişkin insan yerine koyardı. ‘Sana bu hafta Barbie mi alayım, dışarıda balık mı yiyelim?’ diye sorardı.

Annemden yaratıcılığımı kullanmayı öğrendim!

“Ben de marka şeyler alabiliyordum ama onlar gibi haftada bir değil de üç ayda bir. Annemden, onlara uymayı değil, onları kendime uydurmayı öğrendim. Okula giderken annemin tasarladığı çengelli iğne detaylı bez çantaları takmaya başladım. Bir hafta sonra baktım ki, Chanel takan kızlar da okula bu tarz çantalarla gelmeye başlamış. Annemden yaratıcılığımı kullanmayı öğrendim.”

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir