Esra Ronabar Kaza Sonrası Neler Yaşadı?Esra Ronabar Kaza Sonrası Neler Yaşadı?

Geçirdiği trafik kazasında ölümden dönen güzel oyuncu Esra Ronabar kaza sonrası neler yaşadığını, oğlunu ve eşini BeStyle dergisine anlattı…

2013 yılında dizi setine giderken kaza geçiren Esra Ronabar, yaşadıklarını ve iyileşme sürecini BeStyle dergisine anlattı.

“Korkunçtu. Gözümü açtığımda herhalde belli uzuvlarım yerinde değil diye düşünüyordum. Çünkü etrafımda ağlayanlar, beni görünce kusan insanlar hatırlıyorum” diyen Ronabar, felç kalma ihtimalinin bulunduğunu açıkladı.

Gözümü açtığımda herhalde belli uzuvlarım yerinde değil diye düşünüyordum. Çünkü etrafımda ağlayanlar, beni görünce kusan insanlar hatırlıyorum” diyen Ronabar, felç kalma ihtimalinin bulunduğunu açıkladı.

Çok yüksek acılar çekiyordum, morfinlerle ayakta duruyordum.” Ronabar, ailesinin desteğiyle sağlığına kavuştuğunu söyledi.

esra-ronabar

“Eşim Barış (Falay), oğlum Mavi Rüzgar onlar olmasa bu süreci atlatamazdım. İlk yürüme sürecim çok sağlıklı olmasa da vazgeçmedim ve bu süreci devam ettirdim. Vazgeçseydim yürümemle ilgili hep bir aksaklık kalacaktı ama çabaladım ve yürümemi normale döndürdüm.”

Esra Ronabar, röportajında bir de itirafta bulundu: “Bu kazayla birlikte Barış’la olan evliliğimiz de çok büyük bir sınavdan geçti. Bu sınavdan 10 üzerinden 10 alarak geçmedik belki ama kalmadık da.”Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir