Burcu Biricik Evlendi.Burcu Biricik Evlendi.Güzel ve başarılı oyuncu Burcu Biricik uzun süredir birlikte olduğu Emre Yetkin ile evlendi.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı‘nda “Hülya” karakterini canlandıran güzel oyuncu Burcu Biricik, Sri Lanka tatilinde tek taş yüzükle evlenme teklifi almıştı. Reklamcı Emre Yetkin, Biricik’i ailesinden istemişti.

Geçtiğimiz akşam İstanbul’da Sarıyer’e bağlı Bahçeköy Koru Park’da yapılan kır düğünü ile hayatlarını birleştiren çiftin düğününe yakın çevrelerinden yaklaşık 200 davetli katıldı.

Mutluluğa ‘Evet’ diyen Biricik ve Yetkin’in nikah şahitliğini yakın arkadaşları Seçil Kaplan ve Anıl Dizdar yaptı.

Burcu Biricik Evlendi.

Düğüne 1947 model Cadillac marka araçla gelen ikili şıklıklarıyla göz doldurdu. Biricik’in gelinliği Banu Güven imzası taşıyan sade bir gelinlik tercih etti.. Eşi Yetkin’in damatlık tercihi Vakko oldu.

Çiftin düğünlerine Mustafa Üstündağ eşi Ecem Özkaya, Murat Eken ve Pelin Öztekin düğünün katılan konukları arasındaydı.

Çift düğünün ardından balayı için Bali’ye gittiler.

Düğünün hemen ertesinde sosyal medya hesabından o özel geceye ait paylaşımda bulunan güzel oyuncu Burcu Biricik, paylaştığı fotoğrafın altına: “Hayallerimizi anlatan daha güzel bir fotoğraf olamazdı. Hayallerimizi gerçek kılan herkese bin teşekkür” notunu düştü.

Burcu Biricik Evlendi.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir