Çiğdem Batur Nasıl Deşarj Oluyor?Çiğdem Batur Nasıl Deşarj Oluyor?

En son Bizim Hikaye isimli sinema filminde rol alan güzel oyuncu Çiğdem Batur nasıl deşarj oluyor?

Son dönemde rol aldığı projelerle adından söz ettiren genç oyuncu Çiğdem Batur’un birçok meslektaşı gibi resim yaparak deşarj olduğu ortaya çıktı.

Başarılı ve güzel oyuncu Çiğdem Batur da meslektaşları Tuba Büyüküstün, Nurgül Yeşilçay ve Nur Fettahoğlu gibi ressam ünlüler kervanına katıldı. Ünlü oyuncu, “Resim yaparak deşarj oluyorum” dedi.

Yoğun çalışma temposunun stresini resim yaparak attığını ifade eden  Batur, “Resim yapmak terapi gibi geliyor” dedi.

cigdem-batur

En Büyük Hayali Ne?

Pop art ve soyut çalışmalar yapmayı tercih eden başarılı oyuncu, “En büyük hayallerimden biri sergi açmak” dedi. Batur, rol aldığı dizinin yaz tatiline girmesiyle birlikte sergi hazırlıklarına başlayacağını söyledi.

Formunu Korumak İçin Ne Yapıyor?

Formunu korumak için sıkı bir spor programı uygulayan Çiğdem Batur, futbolcuların antrenmanlarında kullandığı çeviklik ve hız merdiveni olarak nitelendirilen ladder training’le çalışıyor.

Bu sayede formunu koruyan başarılı oyuncu, sağlığı için de alkali su içiyor. Eczaneden aldığı alkali suyu yanından ayırmayan Batur, günde 3 litre su tüketiyor.

Çiğdem Batur Kimdir?

13 Temmuz 1982 Düzce doğumlu olan Çiğdem Batur; tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı, sunuculuk yapmış.

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan Çiğdem Batur, 2000-2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi – Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda oyunculuk yaparak sanat hayatına başladı. Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimi, Sanat Akademi – tiyatro ve oyunculuk eğitimi, Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, seslendirme eğitimleri almış.

2004 yılında ART televizyonunda “Alışveriş Çantası” adlı bir programın sunuculuğunu yapan sanatçı, TRT’de çeşitli programlarda sunuculuk, oyunculuk, program ve yönetmen asistanlıkları görevlerinde bulundu. Bir kısa film deneyimi olan Batur, sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Sanatçı aynı zamanda seslendirme çalışmaları yapmaktadır.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir