Pırıl Pırıl Bir Cilt İçin 7 İksirPırıl Pırıl Bir Cilt İçin 7 İksir

Sağlıklı, pürüzsüz mükemmel  bir cilde sahip olmanın sırrı doğal gıdalardan geçiyor. Kırışıklıkları yok eden güzellik iksiri 7 besin.

Nar

Nar: Polifenol antioksidan açısından zengin olan nar, ciltteki kan akışını düzenler. Günde içilecek birkaç bardak nar suyu veya yenilecek bir nar, kırışıklıkları azaltır.

cevizin faydaları

Ceviz: Vücudunuz için gerekli olan Omega- 3 yağ asitleri bakımından zengindir. Cildin esnekliğini artırır.

Ay çekirdeği depresyona iyi geliyorAyçekirdeği: E vitamini içeriği yüksek olan ayçiçeği, cildini esnek tutuyor. Topuk ve dudaklar gibi, çabuk kuruyan bölgelerde etkili oluyor.

Biber

Biber: Dermatologlar göre, sarı ve yeşil ve turuncu sebzeler göz çevresindeki kırışıklıklarda etki ediyor. Ayrıca güneşin olumsuz etkilerini ortadan kaldırıyor. Biber de ciltte harikalar yaratıyor.

Barbunya fasulyesi

Fasulye: Barbunya fasulyesi sağlıklı bir cilt için olabilen iyi gıdalar arasında. Fasulye ciltteki lekeleri ve sivilceleri gideriyor. Aynı zamanda içerdiği çinko ile böbreklerin iyi çalışmasına da yardımcı oluyor.

Yulaf Ezmesi

Yulaf Ezmesi: Vücuttaki vitaminleri tutuyor. Kırışıklıklara yol açan yüksek kan şekerini dengeliyor.

Bitter çikolata

Çikolata Güzelliği: Kakao cildinizi nemli tutar. Böylece, cildiniz daha esnek ve sağlam olur. Bitter çikolata mükemmel bir antioksidan olan flavonoid bakımından zengindir . Dermatologlar, yüzde 70 kakao içeren çikolataların ciltteki şişlikleri giderdiğini belirtiyor.

♥♥♥ Pürüzsüz Ve Parlak Bir Cilt İçin Barbunya ♥♥♥

Bir yorum

  1. çikolata sever 20 Eylül 2016 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir