Yakışıklı Oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem’deMuhteşem Yüzyıl Kösem

2. sezonu merakla beklenen Star TV’nin dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem’in kadrosuna yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.

Sultan 4. Murat’ın döneminin anlatılacağı Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda dizinin kadrosu genişliyor.

 

Yapımcılığını Tims Productions’un , yönetmenliğini Çağatay Tosun’un üstlendiği diziye Metin Akdülger, Mehmet Günsür, Nurgül Yeşilçay, Canan Ergüdar, Burak Yamantürk ve Farah Zeynep Abdullah’ın ardından Caner Cindoruk da dahil oldu.

Caner Cindoruk

Daha önce Hanımın Çiftliği, Aramızda Kalsın ve İstanbul Sokakları dizilerinde yer alan başarılı Caner Cindoruk dizide Silahtar Mustafa Paşa’yı canlandıracak.

Ünlü oyuncu Caner Cindoruk, IV.Murad dönemini anlatan kitaplar okumaya ve belgeseller izliyor ve tarih uzmanları eşliğinde rolüne çalışıyor. Geçtiğimiz hafta fotoğraf çekimi için objektif karşısına geçen Cindoruk, ağustos ayının son haftası diğer oyuncularla bir araya gelerek, okuma provalarına başlayacak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, yeni sezonda, yeni kadrosu ile STAR ekranlarında….

Metin Akdülger’in yeni sezonda Sultan 4. Murat’ı canlandıracağı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Farah Zeynep Abdullah, Canan Ergüdar ve Burak Yamantürk de katıldı.

Metin Akdülger

Kösem Sultan’ı canlandıran Beren Saat yeni sezonda dizide rol almayacak ve yerine Nurgül Yeşilçay,  yeni sezonunda Kösem’e hayat verecek. Saat, dizinin yeni sezon ilk bölümünde rol alacak. Ardından dizide zaman atlaması yaşanacak ve Yeşilçay yeni Kösem Sultan olarak izleyici karşısına çıkacak.

Nurgül Yeşilçay

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa rolünü canlandıran Mehmet Günsur’un da yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hezarfen Ahmed Çelebi’yi canlandıracak.

Mehmet Günsür

Oyuncu kadrosu büyük oranda değişecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda, son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol alan güzel ve çekici oyuncu Farah Zeynep Abdullah katılıyor.

Farah Zeynep Abdullah

Geçen sezon Güllerin Savaşı dizisinde rol alan  Canan Ergüder de diziye katılan başarılı oyunculardan biri …

Canan Ergüder

Yine son olarak geçen sezon Acı Aşk dizisinde rol alan Burak Yamantürk de yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem’de oynayacak.

Burak Yamantürk

 Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir